-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 06.12.2019 - Mikołaja, Nikoli, Jaremy
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

Sobotnie imprezy w Golubiu-Dobrzyniu

Portal Golubkowo.pl w dniu 10 sierpnia 2019 roku zorganizował Spływ na „Byle Czym”. Do konkursu swój udział zgłosiło 5 drużyn. Zawody rozpoczęły się w Golubiu-Dobrzyniu o godzinie 16:00 przy tzw. „małym mostku”, natomiast meta była na Przystani Zacisze. Podczas prezentacji „sprzętów pływających” było dużo zabawy oraz śmiechu. Licznie przybyli kibice gromkimi brawami nagrodzili uczestników konkursu.

 

Wyniki 4 edycji Spływu Na Byle Czym:

I miejsce - TOFIK&TOFIK

II miejsce - TYŚ TYŚ

III miejsce - TRUSTWORTHY

IV miejsce - URZĄD NA FALI

V miejsce - M3 RACING

Nagroda publiczności i Puchar Portalu golubkowo.pl  - M3 RACING

Impreza odbyła się pod Patronatem Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia.

 

 

Od godziny 18:00 Miasto Golub-Dobrzyń organizowało potańcówkę na Przystani Zacisze w Golubiu-Dobrzyniu. Zabawa trwała do godziny 24:00, do tańca przygrywał DJ Patryk Skorski. Były animacje, gry i zabawy dla dzieci oraz rodzin, które prowadził DJ oraz pracownik Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu. Na miejscu uczestnicy zabawy mogli zaopatrzyć się w małej gastronomi.

 

Ciekawostką wieczoru na Golubskiej Starówce był pokaz balonu oraz artystycznego show połączonego z ogniem, światłem i muzyką. Widowisko nieodpłatnie jako organizator przeprowadziła grupa HIFLY w ramach Grantu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Urząd Miasta pragnie podkreślić, iż pokaz ognia na Rynku został przyspieszony z uwagi na prośby, licznie zebranych mieszkańców

W ramach tego wydarzenia w Golubiu-Dobrzyniu grupa HIFLY zaplanowała również przelot balonów nad miastem, ze startem spod Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Sosnowej 2A.

Teren grupie nieodpłatnie udostępniło Miasto Golub-Dobrzyń.

Jednakże Organizator Grupa HIFLY po odprawie na RCS w Rypinie około godziny 18:30 poinformowała o odwołaniu lotu balonów ze względu na warunki pogodowe. Taki też komunikat został przekazany zebranym.

Grupa HIFLY poinformowała Urząd Miasta, iż balony mimo, iż są świetną atrakcją w 100% uzależnione są od warunków pogodowych. Jakakolwiek aktywność balonów podyktowana jest aktualną sytuacją synoptyczną.

Sobota 10 sierpnia niestety  nie była optymalna pogodowo dla balonów na ogrzane powietrze.

Należy podkreślić, iż ilość zebranych osób na Rynku pokazała nam, że zaplanowane wydarzenie pomimo zmian cieszyło się wielkim zainteresowaniem i przybyłym widzom sprawiło wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

 

Dziękujemy za Państwa obecność !!!

 

 

 

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-