Treść strony

Adopcja odbywa się w każdy piatek od godz. 8:00 do godz. 16:00 w schronisku w Ostrowitem.
W tej sprawie należy kontaktować się z właścicielką schroniska "Zielone Pole" Ewą Czajkowską, pod nr tel. 500 167 864.

Albert nr ewidencyjny 329/17

Mam około 8 lat, nie jestem już młodym psiakiem, ale jeszcze nie staruszkiem.

Jestem energiczny, chętnie chodzę na spacery i lubię dłuższe wycieczki.

 Uwielbiam kontakt z człowiekiem.

 Nie tracę nadziei i wierzę, że będę kiedyś miał swojego ukochanego człowieka.

 Grzecznie chodzę na smyczy, cieszę się na spacerach.

 Naprawdę jestem wspaniałym, wyjątkowym psem, który może przynieść jeszcze dużo szczęścia swoim opiekunom

 • Albert zdj nr (5)

Ares nr ewidencyjny 368/17

Nie wyróżnia się w tłumie schroniskowej biedy, a przecież jest młodym, pełnym życia psem, który chciałby znowu zakosztować normalnego życia.

Długie ono jeszcze przed nim i przykro pomyśleć, że mógłby je całe spędzić w schroniskowym kojcu.

Boi się wyjścia z kojca (i co się z tym wiąże - łapania), boi się też smyczy.

 Ares z natury jest ciekawy człowieka i dobrze do niego nastawiony, tylko te (jak zwykle) złe doświadczenia...

Jest pieskiem trochę nieśmiałym i raczej z tych delikatnych.

 Nie cieszy się swobodnie ze spotkania z ludźmi, ciągle czujny i niespokojny.

 Powinien jak najszybciej znaleźć swoich człowieczków wówczas w domowych warunkach zmieni się jego nastawienie.

 Dobrze patrzy mu z oczu, i w ogóle z całego pyska - tylko musi zmienić przysłowiowe dekoracje, aby nie strach brał w nim górę, ale radość, właściwa młodemu wiekowi.

 • Ares zdj nr (3)

Berlin nr ewidencyjny 201/16

 Berlin to bardzo przyjazny pies, lubi spacery , dogaduje się z innymi psiakami.

 Dobrze reaguje na człowieka, próbuje zwrócić na siebie uwagę wszystkich odwiedzających schronisko...jednak jak dotąd nieskutecznie.

Liczymy że jego Człowiek odnajdzie go zanim Berlin straci nadzieję.

 • Berlin zdj nr (17)

Beskid- Nr ewidencyjny 397/17

Średniej wielkości, bardzo wesoły i pozytywnie nastawiony do otoczenia psiak. Szybko zaprzyjaźnia się z ludźmi, dogaduje się z psimi kolegami. Ładnie chodzi na smyczy.

 • Beskid zdj nr (4)

Bianka nr ewidencyjny 416/17

Radosna, zjawiskowa sunia średniej wielkości, szuka fajnego domku. Lubi towarzystwo człowieka, pieszczochy i łaskotki. Bardzo inteligentna sunia, wymaga opiekuna, który zapewni jej sporą dawkę ruchu, ale nie tylko… Wymaga zabaw intelektualnych. Potrafi chodzić na smyczy, lubi spacery.

 • Bianka zdj nr (18)

Bosak- nr ewidencyjny 408/17

Odważny i ciekawski, przyjacielski. Cieszy się na spędzanie czasu z człowiekiem, ładnie spaceruje na smyczy. Wdzięczny, czuły i kochany. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

 • Bosak zdj nr (16)

Ciapek nr ewidencyjny 098/15

 Jest przecudnym psiakiem , ma 8 lat. Jest oaza radości przyjaźni i wierności. Kocha kontakt z ludźmi.Ładnie chodzę na smyczy .

 Mimo ze nikt mnie nie kocha ja kocham każdego małego i  dużego. Pięknie bawię się z innymi zwierzakami.

Obiecuję będę wiernym przyjacielem i oddanym towarzyszem jeśli tylko dasz mi szanse.

 • Ciapek zdj nr 2

Czika nr ewidencyjny 516/18

Cudowna psina, łagodna, wesoła, pogodna. Uwielbia się przytulać i lubi kontakt z człowiekiem. Jest bystra i rezolutna, średniej wielkości, potrafi chodzić na smyczy

 • Czika zdj nr (9)

Jagoda nr ewidencyjny 093/15

Dość szybko zaufała, nauczyła się chodzić na smyczy i odzyskała radość życia. To energia, rozdaje buziaki a zrobienie jej zdjęć to naprawdę wyczyn. Toleruje inne psiaki i suczki.

 • Jagoda zdj nr (8)

Kaja nr ewidencyjny 037/14.

Kaja to kochany piesek, bardzo lubi ludzi, lubi z nimi przebywać, wtulać się, lubi być głaskana. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, lubi inne zwierzęta, cudowna sunia szuka swojego miejsca na ziemi. Jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana. Czeka na Ciebie.

 • Kaja zdj nr (7)

Kisiel nr ewidencyjny 484/18

Radosny, kontaktowy psiak wpatrzony w człowieka, ciekawe świata. Lubi pieszczochy i głaskanie. Ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spacery. Mógłby zamieszkać w domu z dużym ogrodem.

 • Kisiel zdj nr (20)

Koral nr ewidencyjny 485/18

Przepiękny duży pies. Wymaga opiekuna, który nie tylko się nim zaopiekuje, ale będzie dla niego przyjacielem, ale co najważniejsze przewodnikiem jego życia. Koral szuka domu z ogrodem, gdzie stanie się towarzystwem dla całej rodziny.

 • Koral (19)

Owczasz nr ewidencyjny 213/16

Trafił do Nas wylękniony a dziś nie może wyrobić na zakręcie. Piesek mega pozytywny, w tym psiaku jest coś niesamowitego, wyjątkowego i niepowtarzalnego.

 • Owczasz zdj nr (15)

Polla nr ewidencyjny 089/15

Sięgająca do połowy łydki rudowłosa dama to Polla.

Sunia bardzo grzeczna w stosunku do ludzi, stosunek do dzieci nieznany toleruje inne zwierzęta, spokojna i zrównoważona, ale czasami szaleje wesoło i zachowuje się jak szczeniak. dobrze dogaduje się z koleżankami i kolegami z boksu.

Jednak czasami na spacerach zdarza mu się zaczepiać mijane psiaki, dlatego w przypadku adopcji do domu, w którym już jest jakiś inny czworonóg, obowiązkowe będzie poznanie piesków przed adopcją Pinia największą przyjemność czerpie z obwąchiwania terenu oraz z biegania w towarzystwie człowieka.

 • Polla zdj nr (13)

Romko nr ewidencyjny 271/17.

 Romko to kolejna ofiara przeprowadzki.Nowy dom to nie miejsce dla starego psa.Pozostawiony sam sobie pod blokiem czekał aż ktoś po niego wróci, nie doczekał się. Doczekał się po tygodniu koczowania pod blokiem pracownika schroniska.Początkowo trudno było przyzwyczaić się do nowych nieznanych warunków, ale piesek szybko załapał nasz schroniskowy klimat i czuje się coraz lepiej.Piesek spokojny, ułożony, nie sprawiający problemów.Romko czeka na nowego właściciela.

 • Romko nr (6)

Tigra jest cudnym psiakiem, pełna energii, przemiła, wesoła, ufna, lubi inne psiaki, bardzo lubi przytulać się do ludzi.Uwielbia zabawy w wysokiej trawie wiosną i w śniegu na zimowym spacerze.Uwielbia wychodzić na spacery, Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana.Może ty dasz jej dom.

 • Tigra zdj nr (14)

Walus nr ewidencyjny 162/15

Uwielbia szaleć na spacerach, mimo kilku nadprogramowych kilogramów dość szybko biegam. Jestem posłuszny, dlatego często biegam bez smyczy, wówczas bawię się i brykam.Lubię być blisko człowieka.Szukam domu, fajnej rodziny, z którą każdy dzień będzie dla mnie radością.Może twojej rodziny szukam? A może twoja rodzina szuka właśnie mnie? Obecnie przebywam w schronisku Zielone Pole.

Zelda nr ewidencyjny 035/14

Urocza sunia o fajnych charakterze.Wystarczy kilka chwil aby się w niej zakochać. Zelda jest zdrowa , wysterylizowana i w pełni gotowa do adopcji.

 • Zelda zdj nr (11)