-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 06.12.2019 - Mikołaja, Nikoli, Jaremy
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

Wakacje z Chopinem – Laureaci Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Szafarni

Zapraszamy do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni na kolejne Wakacje z Chopinem, które odbędą się w niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 12.15.

Podczas kolejnego koncertu w ramach Wakacji z Chopinem wystąpi trzech młodych, utalentowanych pianistów. Pomimo młodego wieku są laureatami licznych nagród i wyróżnień w konkursach pianistycznych. Olaf Akinori Grot-Główczyński (9 lat), Filip Pacześny (13 lat) i Mateusz Dubiel (15 lat) zostali również docenieni przez jurorów 27. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopin dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni. Poza nagrodami regulaminowymi (Olaf Akinori Grot-Główczyński – VI nagroda w I grupie wiekowej, Filip Pacześny – III nagroda w II grupie wiekowej  i Mateusz Dubiel – I nagroda w III grupie wiekowej) jury przyznało im nagrodę  Fundacji Chopin w Ogrodzie Sztuk w postaci koncertu w Szafarni. Młodzi artyści zagrają w Ośrodku Chopinowskim w niedzielę, 11 sierpnia 2019 o godzinie 12.15. Z młodzieńczą pasją i energią wykonają kompozycje Fryderyka Chopina, Jana Sebastiana Bacha, Jenő Takácsa, Ludwiga van Beethovena i Franciszka Liszta. Koncert poprowadzi dr Aneta Derkowska.

Po koncercie na gości czekać będzie drobny poczęstunek. Zapraszamy do Ośrodka Chopinowskiego w niedzielę, 11 sierpnia na godzinę 12.15.

Na wszystkie koncerty z cyklu Wakacje z Chopinem wstęp jest wolny.


Wakacje z Chopinem objęte są honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Wydarzenie dofinansowane z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-