FERIE ZIMOWE TUŻ, TUŻ
Wielkimi krokami zbliża się kolejna dłuższa przerwa szkolna, a mianowicie ferie zimowe.
Rozpoczną się one 13 lutego i potrwają do 24 lutego 2012 roku.
Jeżeli nie macie konkretnych planów na spędzenie wolnego czasu, poniżej znajduje się program ferii zimowych organizowanych w Golubiu-Dobrzyniu przez Dom Kultury oraz szkoły.
FERIE ZIMOWE Z DOMEM KULTURY
Poniedziałek 13 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 10.00 : spotkanie organizacyjne
Godz. 10.00 – 12.00 : „Słodkie Walentynki dla Chłopczyka i Dziewczynki” - zajęcia kulinarne (wypiek słodkich serc)
Godz.12.00 – 13.00 : zajęcia wokalne – nauka piosenki walentynkowej.
Wtorek 14 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Grupa młodsza: godz. 10.00 – 11.30 : zajęcia plastyczne :
- wykonanie kartki walentynkowej - konkurs na najciekawszą pracę
- - konkurs na najpiękniejszy wierszyk walentynkowy
Grupa starsza: godz. 9.30 – 13.00 : zajęcia w terenie :
- kryta ujeżdżalnia koni ul .PTTK.
Środa 15 luty :
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 11.00 : „Śpiewać każdy może...” - zajęcia wokalne
Godz. 11.00 – 13.00 : „Tańczyć każdy może...” - gry i zabawy przy muzyce, wprowadzenie podstaw tańca towarzyskiego.
Czwartek 16 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 13.00 : „Bezpieczne ferie”:
- pokaz ratownictwa medycznego
- pokaz straży pożarnej
- tresura psa policyjnego
Godz. 17.00 – przedstawienie teatralne pt. Skrzat Titelitury” w wykonaniu artystów ze Studia Małych Form Teatralnych „ART – RE”.
Piątek 17 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 11.00 : przygotowanie stroju i makijażu karnawałowego, dekoracja sali
Godz. 11.00 – 13.00 : Bal Maskowy (konkurs na najciekawszy strój karnawałowy.
Poniedziałek 20 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 13.00 : karaoke dla dzieci
Godz. 13.00 – 16.00 : Turniej PSP, Ikonka
Wtorek 21 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 11.30 : projekcja bajki dla dzieci
Godz.11.30 – 13.00 : „Sport to zdrowie” - hala sportowa OSiR
Godz. 13.00 – 16.00 : Turniej PSP, Ikonka
Środa 22 luty :
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz.9.30 – 12.00 : Turniej Warcabowy, domino
Godz. 12.00 – 13.00 : zabawa w kalambury
Godz. 13.00 – 16.00 : Turniej PSP, Ikonka
Czwartek 23 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 11.30 : projekcja filmu dla młodzieży
Godz. 11.30 – 13.00 : wykonanie pamiątkowego giga plakatu pn. „Moje ferie z Domem Kultury”
Godz. 12.00 – 13.00 : podstawy gry w szachy
Godz. 13.00 – 16.00 : Turniej PSP, Ikonka
Piątek 24 luty:
Godz.9.00 – 9.30 : śniadanie
Godz. 9.30 – 13.00 : rajd pieszy lub zabawy na śniegu , ognisko
Godz.13.00 – 14.00 : wręczenie nagród zwycięzcom turniejów, podsumowanie ferii, wręczenie pamiątkowych zdjęć uczestnikom.
Ferie zimowe w Szkole Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu
13.02. (poniedziałek)
1000-1300 – gry zespołowe na hali sportowej
900-1000 – zajęcia w pracowniach komputerowych
1000-1200 – zajęcia w bibliotece
900-1130 – gry i zabawy stolikowe
815-1400 – wyjazd do aquaparku
900-1030 – zajęcia z jez. angielskiego
14.02. (wtorek)
900-1300 – gry zespołowe na hali sportowej
900-1200 – zajęcia w pracowni komputerowej
900-1230 – świetlica szkolna
1000-1200 – zadania kangurowe
Wyjazdy do kina
Gry i zabawy ogólnorozwojowe
Projekcja filmów w bibliotece
1000-1100 - Koło jęz. angielskiego
15.02. (środa)
900-1000 – zajęcia w pracowni komputerowej
900-1200 – zajęcia na hali sportowej
1000-1130 – projekcja filmu, gry i zabawy z jęz. angielskiego
900-1130 Koło jez. angielskiego i jęz. polskiego, zadania z Ligi zadaniowej
16.02.( czwartek)
900-1200 – zajęcia na hali sportowej
900-1100 – robótki ręczne
1000-1100 – ćwiczenia rachunkowe w pracowni komputerowej
1000-1200 – zajęcia wokalne
17.02. (piątek)
900-1030 – zajęcia na hali sportowej
20.02. (poniedziałek)
1000-1130 – zajęcia na hali sportowej
21.02. (wtorek)
1000-1130 – zajęcia na hali sportowej
1000-1130 – gry i zabawy stolikowe
1000-1200 – zbiórka zuchowa
900-1100 – zajęcia plastyczne
23.02.(czwartek)
1000-1200 – zbiórka zuchowa
24.02.(piątek)
1000-1130 – zajęcia na hali sportowej
Ferie zimowe w Szkole Podstawowej nr 1
Dzień tygodnia
|
Sale gimnastyczne
|
Pracownia komputerowa
|
Świetlica
|
Izby lekcyjne
|
Inne miejsca
|
Poniedziałek
13.02
|
C z a s z a j ę ć o r a z i c h r o d z a j
|
A. Krzeszewska
900-1300
Turniej piłki siatkowej
|
|
A. Werner- Dudkiewicz
900-1300
Zajęcia plastyczne
|
|
s. Magdalena
1000-1300 s. przy parafii
Spotkanie ze strażakami I
|
Wtorek
14.02
|
T. Jasiński
900-1300
Tenis stołowy
|
R. Rozłonkowska
900-1300
|
A. Werner-Dudkiewicz
900-1300
Zajęcia ruchowe – spacer
|
E. Zarębska
900-1200 s.3
Gra w statki – konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
|
s. Magdalena
1000-1300s. przy parafii
Spotkanie ze strażakami II
|
Środa
15.02
|
T. Przybyszewski
900-1300
Piłka nożna
|
R. Rozłonkowska
900-1100
|
A. Werner-Dudkiewicz
900-1300
Zajęcia czytelnicze
|
K. Paszewska-Kocz
900-1100 s.9
Dzień baśni – czytamy i opowiadamy najpiękniejsze baśnie
|
s. Magdalena
1000-1300 s. przy parafii
Prace plastyczne na temat przypowieści.
|
R. Rozłonkowska
K. Paszewska-Kocz
Wyjazd na basen o godz. 1100
|
Czwartek
16.02
|
M. Wiśniewska
900-1100
M. Capar
1100-1300
Gry zespołowe
|
|
|
R. Rozłonkowska
A. Werner-Dudkiewicz
900-1200 s.4
Oglądanie filmu „Smerfy 2” lub „Auta 2”
|
s. Magdalena
1000-1300 s. przy parafii
Zabawy integracyjne
|
D. Prądzyńska, M. Okafor
900-1300
Wyjście do biblioteki
|
Piątek
17.02
|
J. Kubacka
900-1200
Radosna Szkoła
(mała sala)
|
|
A. Werner-Dudkiewicz
900-1300
Zajęcia ruchowe – spacer
|
K. Paszewska-Kocz
900-1200 s.9
Dzień legend – czytamy i opowiadamy najbardziej znane legendy polskie
|
s. Magdalena
1000-1300 s. przy parafii
Konkursy, gry, zabawy
|
Dzień tygodnia
|
Sale gimnastyczne
|
Pracownia komputerowa
|
Świetlica
|
Izby lekcyjne
|
Inne miejsca
|
Poniedziałek
20.02
|
C z a s z a j ę ć o r a z i c h r o d z a j
|
M. Wiśniewska
900-1100 M. Capar
1100-1300
Piłka nożna
Dwa ognie
|
T. Paprocki
900-1300
Zajęcia komputerowe
|
M. Capar
900-1100
Zajęcia plastyczne techniką origami
|
M. Wiśniewska
1100-1300 s. 4
Oglądanie filmu dla dzieci –tablica interaktywna – „Epoka lodowcowa”
|
A. Krzeszewska
M. Stanicka, A. Krajewska
Wyjazd na basen o godz. 1100
|
Wtorek
21.02
|
M. Tułodziecka
900-1100
M. Mątowska
1100-1300
Gry zespołowe
|
T. Paprocki
900-1300
Zajęcia komputerowe
|
M. Mątowska
900-1100
Gry i zabawy, zajęcia plastyczne
|
M. Tułodziecka
1100-1300 s.6
Maski z masy papierowej
|
M. Stanicka, A. Krajewska
900-1100
Dokarmianie ptaków
|
Środa
22.02
|
E. Długozima
900-1100
S. Szynkiewicz
1100-1300
Gry zespołowe
|
T. Paprocki
900-1300
Zajęcia komputerowe
|
S. Szynkiewicz
900-1100
Zajęcia plastyczne
|
E. Długozima
1100-1300
Film – „W pustyni i w puszczy” lub „Pinokio”
|
K. Paszewska-Kocz
900-1200
Zabytki mojego miasta – wycieczka w terenie
|
Czwartek
23.02
|
K. Paszewska-Kocz
900-1100
E. Zarębska
1100-1300
|
T. Paprocki
900-1300
Zajęcia komputerowe
|
E. Zarębska
900-1100
Origami
|
K. Paszewska-Kocz
1100-1300 s.9
Jestem pisarzem – tworzę baśnie lub legendy. Układanie w/w tekstów, produkowanie własnej książki
|
|
M. Okafor
900-1100 s.3
Gry i zabawy z językiem angielskim
|
Piątek
24.02
|
J. Kubacka
900-1300
Gry i zabawy z językiem niemieckim /mała sala/
|
T. Paprocki
900-1300
Zajęcia komputerowe
|
E. Bukowska
900-1100
Zajęcia plastyczne, czytelnicze i ruchowe
|
A. Krajewska
900-1100 s.1
Koło matematyczne
„Z matematyką na ty „
|
D. Prądzyńska, A. Krajewska, M. Okafor
1100-1300
Warsztaty fotograficzne
|
|
|
|
|
|
|
|
Serdecznie zapraszamy