Treść strony

Kolejny punkt konsultacyjny w ramach projektu „Planowanie z mieszkańcami”

W dniu 29 października w sali nr 1 Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia odbył się kolejny punkt konsultacyjny w ramach projektu „Planowanie z mieszkańcami”. Zainteresowane osoby miały okazję porozmawiać z pracownikami Urzędu Miasta o trwającej procedurze sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - zakole Drwęcy. Wszystkie zebrane opinie zostaną przekazane urbaniście przygotowującemu projekt mpzp.

  • 32645