Baner

Program Ciepłe Mieszkanie
Program Czyste Powietrze
Platforma zakupowa Open Nexus
Geoportal - System informacji przestrzennej
Platforma Voxly.pl
ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Treść strony

KONKURS NA HEJNAŁ MIASTA GOLUBIA-DOBRZYNIA

Wyniki głosowania mieszkańców

Szanowni Państwo, 

miło nam poinformować, że mieszkańcy naszego miasta w głosowaniu, które odbyło się w dniach od 15 listopada 2023 r. do 15 grudnia 2023 r. za najlepszy utwór, zgłoszony do Konkursu na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia, uznali pracę konkursową autorstwa Pana Jana Śliwy. Gratulujemy!

Zgodnie z Zarządzeniem nr 153/2023 Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia z dnia 8 grudnia 2023 r. zmieniającym Zarządzenie nr 58 w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Konkursu na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia oraz powołania Komisji Konkursowej, w terminie od dnia 15 listopada 2023 r. do dnia 15 grudnia 2023 r. odbyło się głosowanie mieszkańców miasta Golubia-Dobrzynia na hejnał miasta poprzez wypełnienie kart do głosowania i złożenia ich do urny znajdującej się w budynku Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia ul. Plac 1000-lecia 25, a także znajdującej się w dniu 10 grudnia 2023 r. pod namiotem Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia na Targowisku Miejskim podczas Golubsko-Dobrzyńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

W głosowaniu mieszkańców nad pracami nadesłanymi na Konkurs na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia wzięło udział 197 mieszkańców miasta Golubia-Dobrzynia. 193 głosy (98%) uznane są za ważne, zaś 4 (2%) za nieważne – wykres 1.

Najwięcej głosów zdobyła praca konkursowa Jana Śliwy, zdobywając 149 głosów. Na kolejnym miejscu znalazła się praca konkursowa Marcina Gumieli, z liczbą głosów 43. Na pracę konkursową Macieja Afanasjewa zagłosowała 1 osoba. (wykres 2)

 • hejnał.1_kopia
 • hejnał.2_kopia

Rozstrzygnięcie Komisji Konkursowej

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Komisja Konkursowa, powołana przez Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusza Piątkowskiego, w składzie:

 • Artur Niklewicz – Dyrektor Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu,
 • Robert Dominiak – nauczyciel gry na trąbce w Szkole Muzycznej I Stopnia w Golubiu-Dobrzyniu,
 • Łukasz Ignac – trębacz, członek Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej,
 • Grzegorz Florek – nauczyciel muzyki w Zespole Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu,

spośród 9 prac, które wpłynęły na konkurs, wybrała 3 najlepsze, które przedstawiamy poniżej.

Autorami najlepszych prac (nazwiska w kolejności alfabetycznej) są:

 • Maciej Afanasjew
 • Marcin Gumiela
 • Jan Śliwa

W terminie od dnia 28 listopada 2023 roku do dnia 8 grudnia 2023 roku, godz. 14.00 odbędzie się głosowanie mieszkańców miasta Golubia-Dobrzynia w formie papierowej – poprzez wypełnienie kart do głosowania i złożenie ich do urny, znajdującej się w budynku Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia, ul. Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń w godzinach pracy Urzędu – wzór karty do głosowania stanowi Załącznik D do Regulaminu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

KONKURS NA HEJNAŁ MIASTA GOLUBIA-DOBRZYNIA

Zmiana składu Komisji Konkursowej i przedłużenie terminu rozstrzygnięcia konkursu

Informujemy, że w składzie Komisji Konkursowej nastąpiły zmiany. Termin ogłoszenia wyników prac Komisji Konkursowej przesunięty został na dzień 24 listopada 2023 r. Szczegółowe informacje znajduja sie w Zarządzeniu nr 1147/2023 r. Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia z dnia 22 listopada 2023 r.

Zmiana składu Komisji Konkursowej i przedłużenie terminu rozstrzygnięcia konkursu

Informujemy, że Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia powołał do Komisji Konkursowej Pana Roberta Dominiaka, nauczyciela gry na trąbce w Szkole Muzycznej I Stopnia w Golubiu-Dobrzyniu, w miejsce Pana Roberta Józefowicza, kapelmistrza Powiatowej Orkiestry Dętej przy Szkole  Muzycznej I Stopnia w Golubiu-Dbrzyniu. Termin ogłoszenia wyników prac Komisji Konkursowej przesunięty został an dzień 22 listopada 2023 r. Szczegółowe informacje znajduja sie w Zarządzeniu nr 132/2023 r. Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia z dnia 10 listopada 2023 r.

 

Przedłużenie terminu składania prac konkursowych

 

Informujemy, że Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia przedłużył termin składania prac konkursowych do 30 września 2023 r. Szczgóły znajdziecie Państwo w Zarządzeniu nr 102/2023 Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia z dnia 30 sierpnia 2023 r.w sprawie: zmiany Zarządzenia nr 58 w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Konkursu na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia oraz powołania Komisji Konkursowej.

Przedłużenie terminu składania prac konkursowych

Informujemy, że Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia przedłużył termin składania prac konkursowych do 31 sierpnia 2023 r. Szczgóły znajdziecie Państwo w Zarządzeniu 79/2023 Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzyniaz dnia 30 czerwca 2023 r.w sprawie: zmiany Zarządzenia nr 58 w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Konkursu na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia oraz powołania Komisji Konkursowej.

Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski

ogłasza Konkurs na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia

 

Wybór zwycięskiej pracy konkursowej będzie dwuetapowy:

 • I etap – wybór trzech najlepszych prac przez Komisję konkursową,
 • II etap – wybór zwycięskiej pracy konkursowej przez mieszkańców miasta Golubia-Dobrzynia spośród trzech najlepszych prac konkursowych wybranych przez Komisję konkursową

Termin składania prac konkursowych wraz z dokumentami, o których mowa w Regulaminie Konkursu na Hejnał Miasta Golubia-Dobrzynia upływa 30 czerwca 2023 roku.

Termin rozpatrzenia prac konkursowych i wybór trzech najlepszych prac konkursowych przez Komisję konkursową nastąpi w dniu 24 lipca 2023 roku.

Prace konkursowe wybrane przez Komisję konkursową będą prezentowane na stronie internetowej golub-dobrzyn.pl oraz na portalach social media Organizatora.

W terminie od dnia 25 lipca 2023 roku do dnia 4 sierpnia 2023 roku, godz. 14.00, odbędzie się głosowanie mieszkańców miasta Golubia-Dobrzynia w formie papierowej – poprzez wypełnienie kart do głosowania i złożenie ich do urny, znajdującej się w budynku Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia, ul. Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń w godzinach pracy Urzędu – wzór karty do głosowania stanowi Załącznik D do Regulaminu.

Ogłoszenie wyników – wybór zwycięskiej Pracy konkursowej nastąpi w dniu 11 sierpnia 2023 roku.

 

 

 • announcing the marriage of(1)

Nowa publikacji pt „Administracja miejska Golubia i Dobrzynia w okresie międzywojennym"

100. Rocznica Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Miasto Golub-Dobrzyń

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
ul. Żeromskiego 11
tel. 0 56 683 24 05
strona: http://www.golubdobrzyn.naszabiblioteka.com/

 

Dom Kultury
ul. Hallera 13
tel. 0 56 683 24 08
strona: http://www.kulturagolub.eu/