-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 27.09.2020 - Wincentego, Damiana, Wawrzyńca
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

WALNE ZEBRANIE MKS DRWĘCY ADABET GOLUB-DOBRZYŃ

W dniu 11.01.2011 roku, odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Miejskiego Klubu Sportowego DRWĘCA Adabet Golub-Dobrzyń. W zebraniu uczestniczyło 17 członków Klubu (obecnie MKS DRWĘCA Adabet Golub-Dobrzyń liczy 23 członków) oraz piłkarze, trenerzy i goście. Ustalono porządek obrad, który liczył 5 punktów:
1. Ustalenie regulaminu zebrania.
2 a). Sprawozdanie finansowe z działalności Zraządu.
2 b). Rezygnacja Prezesa Zarządu Jerzego Ostrowskiego oraz wybór nowego prowadzącego zebrania.
3. Uchwalnie wysokości składek członkowskich.
4. Wolne wnioski.
5. Zakończenie zebrania.
Finansowo Zarząd rozliczył się z bilansem dodatnim, co można uznać za spory sukces, tym bardziej iż od samego początku musiał się zmagać z zaległościami finansowymi poprzedniego Zarządu.
Z powodów osobistych z funkcji Prezesa Zarządu zrezygnował Jerzy Ostrowski, a w związku z nie wybraniem nowego Prezesa, Zarząd ustalił posiedzenie kolejnego Walnego zebrania za miesiąc.
Wysokośc składki członkowskiej nie uległa zmianie i wynosi 36,00 zł. na rok (16,00 zł. za pół roku).
W wolnych wnioskach padały różne pytania. Pan Wiesław Dąbek wyraził chęć kontynuowania pracy nad Kroniką Klubu, co spotkało się z aprobatą wszystkich członków. Pytano jaki będzie skład Zarządu po rezygnacji Prezesa, na co wstępne rezygnacje ustne złożyli Panowie Mirosław Słomski, Kazimierz Adamski i Sławomir Gałka.
Omówiono sprawy sportowe Klubu. Seniorzy zaczynają treningi od poniedziałku 16 stycznia. Są już wstępne ustalenia jeśli chodzi o sparingi. Grupy młodzieżowe trenują cały czas, juniorzy starsi wyjeżdżają wkrótce na turniej do Chełmży.
Na ewentualne uzupełnienie składu Zarządu oraz kandydata na Prezesa przyjdzie nam poczekać do przyszłego Walnego zebrania, które odbędzie się za miesiąc, a poinformujemy o tym w osobnym newsie.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców Klubu do czynnego udziału w działalności. Czekamy na nowych członków!

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-