-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 27.09.2020 - Wincentego, Damiana, Wawrzyńca
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

Światowy Dzień Sybiraka !!! Pamiętamy !!!

17 września kolejny raz uczciliśmy Światowy Dzień Sybiraka. Na tę uroczystość Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski wraz z Prezes  Koła Sybiraków w Golubiu-Dobrzyniu Panią Ewą Kaźmierkiewicz zaprosili Józefa Mackiewicza Wiceprezesa Zarządu Oddziału Związku Sybiraków w Toruniu oraz Zygmunta Mikosza Prezesa Koła Związku Sybiraków w Chełmży. Panowie zabrali głos opowiadając o dramacie, który przeżyli wraz ze swoimi rodzinami podczas zsyłki na Sybir. W obchodach Światowego Dnia Sybiraka jak również w dzień 80 rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę uczestniczyli również przedstawiciele samorządów oraz jednostek podległych.

Pani Vice Burmistrz Golubia-Dobrzynia Róża Kopaczewska w swoim przemówieniu zwróciła się do Nas byśmy dołożyli starań, aby drastyczne wydarzenia tego okresu przetrwały w pamięci i świadomości kolejnych pokoleń.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-