Ilość dni do rocznicy połączenia miast Golub i Dobrzyń (2021-05-15)

  • dni
  • godzin
  • minut

Treść strony

Kolejne informacje dotyczące gazyfikacji Golubia-Dobrzynia.

W związku ze złożonym zapytaniem do Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy, w dniu 8 stycznia 2021 roku otrzymaliśmy zwrotną mailową odpowiedź, w której wskazano, że inwestycja dotycząca gazyfikacji Golubia-Dobrzynia  znajduje się obecnie na etapie prac projektowych. Zakończenie tych prac zgodnie z podpisaną umową z wykonawcą planowane jest na marzec 2022.

Przypominamy, że  w dniu 27 listopada 2020 r. do Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia wpłynął wniosek o zaopiniowanie projektu czasowej organizacji ruchu w związku z budową gazociągu na osiedlu Drwęckim oraz Leśnym.

W zawartym opracowaniu widniał przewidywany termin wykonania robót od dnia 01 kwietnia 2021 r. do dnia 30 czerwca 2022 roku.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. we wspomnianej informacji z dnia 8 stycznia br. powiadamia, że decyzja biznesowa dotycząca realizacji niniejszego przedsięwzięcia podejmowana będzie po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na budowę. Wówczas w przypadku pozytywnej decyzji o gazyfikacji spółka zwróci się do Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia i jego mieszkańców o składanie wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci.

 

  • gaz4

« wstecz