2020.11.23 Odpowiedzi na pytania konkursowe przyjmujemy tylko 23 listopada 2020 roku!!! Odpowiedzi, które zostały przesłane mailowo w dniach 20-22 listopada br. na konkurs z okazji imienin św. Katarzyny nie będą brane pod uwagę.
2020.11.23 Do wygrania w konkursie Miasta Golubia-Dobrzynia -100 książek oraz 100 miejskich flag Przypominamy, że Miasto Golub-Dobrzyń ogłosiło, z okazji imienin św. Katarzyny, konkurs w ramach, którego jest do wygrania 100 egzemplarzy książki pt.” Administracja miejska Golubia i Dobrzynia nad Drwęcą w okresie międzywojennym” oraz 100 sztuk flag miejskich.
2020.11.20 Konkurs Z okazji imienin św. Katarzyny, której postać znajduje się w herbie Miasta Golubia-Dobrzynia przygotowaliśmy konkurs w ramach, którego przekażemy 100 egzemplarzy książki pt.” Administracja miejska Golubia i Dobrzynia nad Drwęcą w okresie międzywojennym” oraz 100 sztuk flag miejskich.
2020.11.16 Budowa ronda w Golubiu-Dobrzyniu Dzisiaj 16 listopada 2020 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu został podpisany List Intencyjny w sprawie współpracy w zakresie realizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie ronda przy ulicy Piłsudskiego, Sokołowskiej i Szosy Rypińskiej w Golubiu-Dobrzvniu.
2020.11.16 Obwodnica Golubia-Dobrzynia – kolejny krok do realizacji bardzo ważnej inwestycji Dzisiaj 16 listopada 2020 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu został podpisany List Intencyjny w sprawie współpracy w zakresie realizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie obwodnicy miasta Golubia – Dobrzynia.
2020.11.13 INFORMACJA ! W związku z pytaniami dotyczącymi oświetlenia ulicznego na części ulic miasta Golubia-Dobrzynia, informujemy, iż sprawa została niezwłocznie zgłoszona do Energa Oświetlenie Sp. z o.o..