Platforma Voxly.pl
ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Treść strony

TRAMPKARZ CUP 2012

Na zaproszenie MKS Włókniarz Toruń - 04.02.2012 r. trampkarze Drwęcy Adabet Golub-Dobrzyń wzięli udział w turnieju o puchar Prezesa KS Włókniarz w Toruniu "TRAMPKARZ CUP 2012".

Trafili do grupy "A" z drużynami: AZS Bydgoszcz, Victoria I Lisewo, Fala Świekatowo, Unia Wąbrzeźno. W grupie "B" były drużyny: Włókniarz Toruń, LTP Lubanie, Victoria Koronowo, Wisła Pędzewo i Victoria II Lisewo.

Mecze turniejowe trwały 12 minut. Pierwszy mecz turnieju i grupy trampkarze Drwęcy rozegrali z AZS Bydgoszcz, który wygrali 1:0, a bramkę zdobył w 7 min. Łazarski Michał. Drugi mecz grali z Unią Wąbrzeźno i po zaciętej walce wygrali 2:1. Dwie bramki strzelił ponownie Michał Łazarski w 1 min. oraz w 3 min. W trzecim meczu Drwęca wygrała 3:0 z Victorią I Lisewo, a bramki zdobyli Jachowski Przemysław w 3 min. oraz Łazarski Michał w 11 i 12 minucie. Ostatni mecz grupowy rozegrali z silną drużyną Fala Świekatowo, który wygrali 2:0. Bramki zdobyli Betlejewski Mateusz w 1 min. oraz Bogdański Damian w 10 min. Po 4 zwycięstwach zajęli 1 miejsce w grupie. Drugie miejsce w grupie zajęła Fala Świekatowo.

Mecze finałowe trwały 15 minut. W półfinale trampkarze Drwęcy spotkali się z 2 drużyną grupy "B" Włókniarzem Toruń. Po zaciętej i wyrównanej walce przegrali 2:3, a bramki zdobyli Łazarski Michał w 8 min. i Pagie Karol w 10 minucie. Musieli uznać wyższość Włókniarza, który gra w lidze wojewódzkiej trampkarzy K-PZPN.

W drugim meczu półfinałowym spotkały się zespoły LTP Lubanie i Fala Świekatowo. Wygrała Fala 3:1.

W meczu o 3 miejsce Drwęca wygrała 2:0 z LTP Lubanie i stanęła na podium turniejowym. Bramki zdobył Przemysław Jachowski w 9 i 10 minucie meczu.

W finale zespół Włókniarza Toruń wygrał 3:1 z Falą Świekatowo.

Należy nadmienić, że trampkarze Drwęcy Golub-Dobrzyń pierwszy raz w swojej karierze piłkarskiej wzięli udział w turnieju halowym.

Życzymy im dalszych sukcesów zarówno w grupie II toruńskiej, jak i w kolejnych turniejach.

By zmniejszyć koszty transportu zawodnicy wraz z oiekunami wybrali się na turniej 4 samochodami osobowymi. Opiekunami byli: trener Piotr Rabażyński, Andrzej Jagielski, Wojciech Cyrklaff, Mirosław Słomski oraz Andrzej Jachowski.

Składamy serdeczne podziękowania naszemu sponsorowi tytularnemu, Firmie Adabet, prowadzonej przez Pana Kazimierza Adamskiego oraz Firmie Complex, prowadzonej przez Pana Krzysztofa Bejger.