-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 20.09.2020 - Mieczysławy, Filipiny, Faustyny
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

SZLACHETNA PACZKA – POMÓŻ RODZINOM Z GOLUBIA-DOBRZYNIA

Kochani Mieszkańcy Naszego Miasta!

Już po raz drugi w Golubiu-Dobrzyniu zagościła ogólnopolska akcja Stowarzyszenia WIOSNA czyli Szlachetna Paczka, która śpieszy ze świąteczną pomocą dla najbardziej potrzebujących rodzin. W tym roku 12 wolontariuszy objęło opieką 10 rodzin z naszego miasta. Akcja kończy się już w najbliższy weekend, kiedy dostarczamy paczki wraz z mnóstem nadzei i dobra. Niestety, aż 8 rodzin nadal nie znalazło darczyńców! Dlatego zwracamy się do Was o pomoc :) Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, i na podstawie opisu wybrać ludzi, którym chcecie pomóc. Darczyńców może być wielu - możecie zrobić paczkę z grupą znajomych, czy kolegów z pracy. Możliwości są nieograniczone :)

W razie pomysłów i inicjatyw, pytań czy wątpliwości prosimy zgłaszać się do koordynatora projektu w Golubiu-Dobrzyniu Małgorzaty Działdowskiej. Adres meilowy: m.dzialdowska.gd@wp.pl, bądź telefonicznie pod numer: 500 081 665.

Czekamy na Was - ludzi z otwartymi sercami. chcących nieść nadzieję i radość.

 

  • -

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-