-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 29.03.2020 - Eustachego, Wiktoryna, Helmuta
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /
W dniu 26.11.2011 r. (sobota) na zaproszenie zaprzyjaźnionego z trampkarzami MKS Drwęca Adabet Golub - Dobrzyń - trenera piłkarzy rocznika 1997 UKS Lider Włocławek p. Kwiatkowskiego Piotra oraz za zgodą rodziców, troje trampkarzy Drwęcy zagrało w trójmeczu zorganizowanym na boisku Arki Gdynia.
Byli to: Błażej Jagielski, Przemysław Jachowski, Michał Łazarski. Jako opiekun z trampkarzami pojechał Jagielski Andrzej.

Pierwszy mecz towarzyski Lider Włocławek rozegrał o godz. 11:00 z Arką Gdynia. W 4 min. meczu Arka zdobyła bramkę i prowadzenie. Trener Kwiatkowski w 21 min. wprowadził do gry Błażeja, Przemka i Michała. W 28 min. Przemek zdobywa wyrównującą bramkę dla Lidera. Błażej został zmieniony w 50 min., a Michał w 62 minucie sparingu. Po udanym kontrataku w 68 min., po podaniu Przemka napastnik Lidera zdobywa drugą bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem Lidera Włocławek 2:1.

Drugi mecz trampkarze z Włocławka rozegrali o godz. 14:00 z drużyną Karpaty Krosno - rocznik 1997.Przemek w tym meczu wyszedł w podstawowym składzie. Błażej i Michał weszli na boisko w 23 minucie meczu. Michał po ładnej akcji w polu karnym w 56 min. zdobywa bramkę dla Lidera. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Był to bardzo udany występ zawodników Drwęcy tym bardziej, że Lider Włocławek po rundzie jesiennej w lidze trampkarzy Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zajmuje wysokie 3 miejsce. Chłopcy z Drwęcy otrzymali propozycję nauki i gry w Szkole Mistrzostwa Sportowego Lider Włocławek. Zarząd MKS Drwęca Adabet Golub - Dobrzyń wyraża ogromne zadowolenie, gratulując zawodnikom, a decyzję o grze i nauce we Włocławku pozostawia samym zawodnikom i ich rodzicom.
  • autor: Marcin Werner - MKS DRWĘCA ADABET Golub-Dobrzyń

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.20
-