-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 27.09.2020 - Wincentego, Damiana, Wawrzyńca
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

„STOP Przemocy”

W dniu 26 września 2019 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się konferencja profilaktyczno-edukacyjna z obszaru przeciwdziałania przemocy w rodzinie realizowana przez Gminę Miasto Golub-Dobrzyń, w ramach projektu „STOP Przemocy” przy dofinansowaniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy  w Rodzinie”.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusza Piątkowskiego oraz Dyrektora Miejskiego  Ośrodka Polityki Społecznej w Golubiu-Dobrzyniu Beatę Meredyk-Chlebowską.

Konferencję zainaugurowało słowo wstępne wygłoszone przez Burmistrza Golubia-Dobrzynia Mariusza Piątkowskiego oraz Dyrektora Delegatury Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Toruniu Pana Janusza Wojciechowskiego. W obu przypadkach zaakcentowano istotę współpracy, interdyscyplinarność w skuteczności przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zaproszonymi gośćmi byli przedstawiciele jednostek samorządowych oraz organizacji pozarządowych. Wysłuchano między innymi prelekcji Pani Beaty Sulimy Wojewódzkiego Koordynatora Realizacji Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy  w Rodzinie oraz Pani Anny Kuczora  z Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, Pani Elżbiety Opiłowskiej  Kierownika  Biura Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Pani Komisarz Moniki Herman Wojewódzkiego Koordynatora Realizacji Procedury „Niebieskiej Karty” Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Pana Bartosza Wieczorka Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Golubiu-Dobrzyniu, Pani Joanny Braun psychologa, psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego oraz specjalisty do spraw pomocy ofiarom przemocy  w rodzinie. Wszyscy prelegenci skupiali się na bardzo ważnej kwestii współpracy służb w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Na koniec  uczestnicy konferencji wzięli udział w panelu dyskusyjnym.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-