-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 06.12.2019 - Mikołaja, Nikoli, Jaremy
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /

Pokaz „Muzyki, Ognia i Światła”

W sobotę 10 sierpnia, na Golubskiej Starówce obył się pokaz balonu oraz artystycznego show połączonego z ogniem, światłem i muzyką.

Widowisko nieodpłatnie jako organizator przeprowadziła grupa HIFLY w ramach Grantu Marszałka Kujawsko-Pomorskiego .

 

W ramach tego wydarzenia w Golubiu-Dobrzyniu Grupa HIFLY zaplanowała również przelot balonów  nad miastem, ze startem spod hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Sosnowej 2A.

Teren nieodpłatnie udostępniło Miasto Golub-Dobrzyń.

Jednakże Organizator Grupa HIFLY po odprawie na Rypińskim Centrum Sportu dopiero kilkanaście minut przed planowanym rozpoczęciem imprezy poinformowała Urząd Miasta w Golubiu-Dobrzyniu o odwołaniu lotu balonów ze względu na warunki pogodowe.

Niezwłocznie , po uzyskaniu tej informacji pracownicy Urzędu Miasta powzięli działania na celu rozpowszechnienia tej informacji .Stosowna wyjaśnienia  pojawiły się na Facebooku Urzędu Miasta, zebrani mieszkańcy na Przystani „Zacisze” zostali poinformowani przez prowadzącego potańcówkę pana Patryka Skorskiego. Natomiast wszyscy mieszkańcy zgromadzeni przy hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Sosnowej 2Agbx, za pomocą megafonu zostali poinformowani o zmianach w wydarzeniu.

Pomimo odwołania lotów balonów ze względu na warunki atmosferyczne Organizator Grupa HIFLY przeprowadziła drugą cześć zaplanowanego wydarzenia, a wiec pokaz „Muzyki, Ognia i Światła” na starówce golubskiej.

Wydarzenie było zaplanowane na 21:30, jednakże Organizator Grupa HIFLY zrealizowała ten pokaz wcześniej.

Urząd Miasta pragnie podkreślić, iż pokaz ognia na Rynku został przyspieszony z uwagi na prośby, licznie zebranych mieszkańców.

Należy podkreślić , iż ilość zebranych osób na Rynku pokazała nam, że zaplanowane wydarzenie mimo zmian cieszyło się wielkim zainteresowaniem i przybyłym widzom sprawiło wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

 

Pomimo tego, iż zakłócenia w realizacji tego przedsięwzięcia nie były spowodowane naszym działaniem lub zaniedbaniami pragniemy przeprosić wszystkich, którzy wspólnie z nami oczekiwali na to wydarzenie w takiej formie i czasie w jakim było zaplanowane.

 

Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia.

 

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-