Ilość dni do rocznicy połączenia miast Golub i Dobrzyń (2021-05-15)

  • dni
  • godzin
  • minut

Treść strony

CZTERY DNI W PRADZE ZA 600 zł

Jeżeli jeszcze Państwo nie zaplanowaliście sobie atrakcyjnego wyjazdu na wakacje, serdecznie zapraszamy na wycieczkę do pięknej stolicy Czech. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Program i świadczenia, które oferuje organizator, poniżej. Kusząco ze względu na obecne koszty turystycznych wypraw w zestawieniu z tym programem i usługami przedstawia się cena. Proszę się wczytać, sprawdzić i do nas przedzwonić. 

 

                                       Wycieczka do Pragi – 15 – 18/19 lipca

15 lipca, piątek– wyjazd Golubia-Dobrzynia, godz. 6,00. Przejazd przez Polskę do Kudowy Zdroju (przez Wrocław); dalsza jazda do stolicy Czech.. Przyjazd do Pragi ok. godz. 17.00. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

16 lipca, sobota- śniadanie. Zwiedzanie miasta: Wyszechrad , Hradczany, Klasztor św. Mikołaja, ogrody Wallensteina, Most Karola, Katedra św. Vita, Kościół św. Jerzego, Złota Uliczka, praska Loreta, Pałac Królewski. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Wyjazd na Kriżikove Fontanny. Powrót do hotelu. Nocleg

17 lipca, niedziela-  śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi: . Stare Miasto; Rynek , Uniwersytet, Pomnik Jana Husa, , Ratusz Staromiejski z Orlojem (słynny zegar astronomiczny), kościół NMP na Tynie,spacer po dzielnicy żydowskiej Josefov, pomnik i plac św. Wacława na Nowym Mieście. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. obiadokolacja. Nocleg.

18 lipca, poniedziałek, śniadanie, przejazd do Kutnej Hory. Zwiedzanie katedry św. Barbary, Kościoła św. Jakuba oraz Kaplicę Wszystkich Świętych w Sedlec. Wyjazd w godzinach wieczornych w drogę powrotną.

Cena uwzględnia:

1.      Zakwaterowanie w praskim hotelu (trzy noclegi).

2.      Przejazd autokarem klimatyzacją, wc, barkiem, wideo.

3.      Śniadania i obiadokolacje wg programu.

4.      Marżę licencjonowanego pilota i usługi przewodnickie.

5.      Bilety wstępu, m.in.
a/ Kriżikove Fontanny.
b/ Loreta.
c/ Katedra św. Wita.
d/ Kaplica w Sedlec.

6.      Ubezpieczenie NNW i KL.

 

Kontakt :

Maria Starosta

tel. 506 064 925

 

    [treść archiwalna]
  • www.sxc.hu
    www.sxc.hu
    [treść archiwalna]

« wstecz