-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb Wsparcie dla Przedsiebiorców
-
- 29.10.2020 - Euzebii, Felicjana, Wioletty
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- BIURO WSPARCIA INWESTYCJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI / Wsparcie dla Przedsiebiorców /

SZANOWNI PRZEDSIĘBIORCY

 

Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020 tworzy wiele możliwości na pozyskanie funduszy sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. Dotacje unijne dają szanse wielu przedsiębiorcom, aby zdobyć przewagę konkurencyjną na lokalnym i globalnym rynku. Dofinansowanie z Unii to także szansa na start w świecie biznesu.

Stworzyliśmy tą stronę z myślą o wszystkich mniejszych i większych firmach działających na terenie Naszego Miasta, a także o osobach, których marzeniem jest założenie i rozwój własnej firmy. Zarówno obecni, jak i przyszli przedsiębiorcy znajdą tu informację o możliwościach dofinansowania własnej działalności, dowiedzą się terminach naborów wniosków z funduszy unijnych oraz szkoleniach i spotkaniach informacyjnych.

Naszym działaniom przyświeca szczytny cel – rozwój przedsiębiorczości na terenie Golubia – Dobrzynia. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu lokalnych władz na terenie Miasta powstaną nowe firmy, rozwiną się nowe dziedziny działalności gospodarczej oraz zostaną zrealizowane nowe inwestycje.

 

Z wyrazami szacunku

Mariusz Piątkowski – Burmistrz Miasta Golubia – Dobrzynia 

  • -
  • -
  • -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
Deklaracja Dostępności
-