-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb Aktualności 2020
-
- 08.07.2020 - Elżbiety, Eugeniusza, Adrianny
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / Aktualności 2020 /

Łukasz Bejger - duma Miasta Golubia-Dobrzynia

 

18 letni Łukasz Bejger jest znanym mieszkańcem Golubia-Dobrzynia. Łukasz jest piłkarzem angielskiej drużyny Manchester United. Na swój sukces ciężko pracuje od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki stawiał w Klubie Sportowym Piłkarz, by po latach ciężkiej pracy jako 13 latek rozpocząć grę w klubie Lech Poznań, a następnie w Manchester United. Łukasz ma ogromny talent, który rozwija pod okiem najlepszych fachowców. Wspierają go również rodzice Państwo  Izabela i Krzysztof Bejger, którzy są bardzo dumni ze swojego syna.

Chcąc wyrazić swoje uznanie dla wspaniałego sportowca jakim jest Łukasz Bejger oraz jego rodziców, Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski, w dniu 22 czerwca 2020 roku spotkał się z Panią Izabelą Bejger w Urzędzie Miasta Golubia-Dobrzynia.

Burmistrz wręczył list gratulacyjny dla Państwa Bejger, w którym wskazał na umiejętności i klasę sportową Łukasza, ale nade wszystko na jego siłę charakteru oraz waleczność. Od lat Łukasz Bejger  jest powodem dumy dla Miasta Golubia-Dobrzynia oraz wzorem do naśladowania dla młodego pokolenia. Warto jednak pamiętać, że ogromny wpływ na sukces piłkarza mają jego rodzice Państwo Izabela i Krzysztof Bejger, którzy włożyli ogromny trud w jego wychowanie.

Łukasz kocha Golub-Dobrzyń i promuje go na arenie międzynarodowej, za co burmistrz Mariusz Piątkowski jest mu bardzo wdzięczny.

Mając świadomość jak ważne jest trenowanie piłki nożnej od najmłodszych lat, burmistrz wspiera rozwój m.in. Klubu Sportowego Piłkarz oraz Klubu Sportowego Drwęca poprzez przyznawanie dotacji przeznaczonych dla organizacji pozarządowych w ramach corocznych konkursów. 

  • IMG_0859

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-