-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI 2019
-
- 25.05.2019 - Grzegorza, Magdy, Urbana
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / AKTUALNOŚCI 2019 /

MIASTO GOLUB-DOBRZYŃ UROCZYŚCIE OBCHODZIŁO ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W dniu 3 maja 2019 r. w naszym mieście odbyły się uroczystości upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja z 1791 roku. Z tej okazji Mieszkańcy Golubia-Dobrzynia, zaproszeni goście, delegacje organizacji oraz instytucji państwowych i samorządowych wzięli udział w odświętnym przemarszu i uroczystej, polowej mszy świętej, odprawionej w intencji Ojczyzny. W ramach obchodów 228. Uchwalenia Konstytucji Trzeciomajowej uczniowie Zespołu Szkół Miejskich pod opieką nauczycieli przygotowali spektakl słowno-muzyczny, opowiadający historię naszego kraju.

Miasto Golub-Dobrzyń oraz jednostki organizacyjne z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja, po raz kolejny zorganizowały Turniej Rodzinny. W hali OSiR dzieci i ich rodzice mogli wziąć udział w rekreacyjnych konkurencjach sprawnościowych, zdobywając tym samym szansę na wygranie jednej z wielu sportowych nagród.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystych obchodach naszego święta oraz tym, którzy pomogli w zorganizowaniu miejskich uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z wydarzeń.

  • data: 2019-05-06

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-