-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w ramach zadań: „Przebudowa i rozbudowa placu zabaw na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu” oraz „Budowa placu zabaw przy ul. Szkolnej”.
-
- 16.12.2018 - Zdzisława, Adelajdy, Albiny
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- PROJEKTY EUROPEJSKIE / 2014-2020 / Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w ramach zadań: „Przebudowa i rozbudowa placu zabaw na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu” oraz „Budowa placu zabaw przy ul. Szkolnej”. /

KOLEJNE DOFINANSOWANIE DLA MIASTA

Dnia 19 listopada 2018 r. Burmistrz Miasta Mariusz Piątkowski podpisał Umowę z Województwem Kujawsko-Pomorskim o przyznaniu pomocy na wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji dotyczącej rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej w ramach zadań: „Przebudowa i rozbudowa placu zabaw na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu” oraz „Budowa placu zabaw przy ul. Szkolnej”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Inwestycja będzie realizowana na terenie OSiR-u tj. na placu zabaw przy ul. Sportowej, gdzie prace polegać będą na wymianie elementów urządzeń placu zabaw na elementy lepszej jakości oraz na jego rozbudowie. W ramach projektu powstanie również nowy plac zabaw na terenie przedszkola przy ul. Szkolnej. Wszystkie obiekty będą ogólnodostępne i niekomercyjne.

 

Jeszcze w tym miesiącu podpisana zostanie umowa z Wykonawcą, tj. firmą MAGICZNA TĘCZA Kaźmierczak Rafał, Papowo Toruńskie, ul. Tęczowa 14, 87-148 Łysomice. Wykonawca wyłoniony został w trybie zapytania ofertowego. Termin wykonania inwestycji przewiduje się do 10 kwietnia 2019 r. Jeżeli pogoda pozwoli, prace rozpoczną się jeszcze w tym roku.

          

Koszt realizacji inwestycji wynosi 101 346,40 zł (w tym 64 486,00 zł stanowi dofinansowanie).

  • data: 2018-11-20

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-