-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI 2018
-
- 23.05.2019 - Emilii, Iwony, Leontyny
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / AKTUALNOŚCI 2018 /

DEBATA EDUKACYJNA DOTYCZĄCA ROZWIJANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH

W piątek 7 września 2018 r. w Zespole Szkół Miejskich odbyła się debata edukacyjna w ramach projektu "Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów - szkolenia i doradztwo dla JST w woj. kujawsko-pomorskim". Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej i współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z woj. kujawsko-pomorskiego w zakresie zarządzania oświatą, ukierunkowanego na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów poprzez wdrożenie programów szkoleniowo-doradczych wraz z obudową metodyczną, a także wdrożenie planów podnoszenia jakości oświaty oraz wspomagania szkół w zakresie kompetencji kluczowych uczniów.

W ramach projektu Gmina Miasto Golub-Dobrzyń opracuje lokalny plan podnoszenia jakości usług oświatowych i wspomagania szkół (przedszkoli) w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Zorganizowana debata miała na celu określenie kompetencji kluczowych, które są najbardziej istotne dla rozwoju miejskiej oświaty.

W debacie wzięli udział: Burmistrz Miasta Mariusz Piątkowski, przewodniczący Rady Miasta Łukasz Pietrzak, radni miejscy – członkowie komisji oświaty, dyrektorzy szkół i przedszkola, pracownicy UM Golubia-Dobrzynia, nauczyciele, uczniowie i rodzice uczniów, dziadkowie.

Moderatorem debaty była pani Zofia Domaradzka-Grochowalska - szkoleniowiec i doradca wyznaczony dla miasta Golubia-Dobrzynia w ramach realizowanego projektu.

  • data: 2018-09-12

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-