-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI 2018
-
- 25.09.2018 - Władysława, Aurelii, Kleofasa
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / AKTUALNOŚCI 2018 /

51. KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W GOLUBIU-DOBRZYNIU

6 marca 2018 r. Burmistrz Golubia-Dobrzynia gościł przedstawicieli organizatorów Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Polsce p. Jolantę Rzeszotarską oraz członka Zarządu Toruńskiego Oddziału Polskiego Związku Kynologicznego p. Roberta Ossowskiego.

Od naszych gości otrzymaliśmy informację na temat 51. Wystawy, którą z przyjemnością dzielimy się z Mieszkańcami naszego miasta.

12 sierpnia 2018 roku planowana jest w Golubiu-Dobrzyniu 51. Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Impreza ta z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wystawców z kraju i z zagranicy. W 2017 roku wydarzenie to zgromadziło ponad siedmiuset wystawców prezentujących blisko tysiąc psów. Impreza ta cieszy się również rosnącym zainteresowaniem zwiedzających tych z dalekich zakątków Polski jak i najbliższych okolic. W 2017 roku wystawę odwiedziło rzesza zwiedzających. W tym roku liczymy na dalszy wzrost zainteresowania uczestnictwem w tym wspaniałym wydarzeniu.

Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z wielomiesięcznymi przygotowaniami. W pracę te zaangażowani są przedstawiciele ZKwP Oddział w Toruniu, miłośnicy psów rasowych jak i również miejscowy samorząd.  Pierwszego marca br. odbyło się pierwsze z zaplanowanej  serii spotkań z Panem Burmistrzem Mariuszem Piątkowskim, który co roku wspiera nas w pracach nad organizacją tak dużego przedsięwzięcia. Na spotkaniu poruszaliśmy kwestie związanie z logistyką  imprezy, parkingami ewentualnymi zmianami w organizacji ruchu drogowego tak aby były one jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców.

 

  • data: 2018-04-04

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-