-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI 2018
-
- 19.07.2018 - Wincentego, Wodzisława, Alfreda
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / AKTUALNOŚCI 2018 /

BIEG TROPEM WILCZYM W GOLUBIU-DOBRZYNIU

W niedzielę 4 marca 2018 r. po raz szósty w Polsce i po raz trzeci w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Ogólnopolski Bieg Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.  W wydarzeniu udział wziął Burmistrz Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski.

W hołdzie żołnierzom komunistycznego podziemia Gimnazjum im. I. Działyńskiego we współpracy z Urzędem Miasta Golubia-Dobrzynia po raz trzeci zorganizowało lokalną edycję ogólnopolskiego biegu.

Trasa Biegu Tropem Wilczym prowadziła ulicami miasta. Dystans biegu jest symboliczny i wynosi 1963 m. – 1963 jest to rok w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty Józef Franczak ps. Lalek.

Uczestnicy  mieli  możliwość wystartować w trzech kategoriach – mundurowej (zamkniętej dla uczniów klas mundurowych z regionu), otwartej – z podziałem na kobiety i mężczyzn oraz w kategorii rodzinnej.

Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy statuetki i nagrody rzeczowe. Uczniowie i pracownicy Gimnazjum przygotowali kawiarenkę oraz loterię fantową. Dziękujemy wszystkim sponsorom upominków i osobom zaangażowanym w przygotowanie Biegu.

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji.

 

  • data: 2018-03-05

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-