-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI 2018
-
- 18.06.2018 - Elżbiety, Marka, Efrema
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / AKTUALNOŚCI 2018 /

GOLUBSKO-DOBRZYŃSCY KARATECY Z MEDALAMI

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Karate Kyokushin

 

Liczna grupa zawodników golubsko-dobrzyńskiego Klubu Karate Kyokushin wystartowała w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Łącznie na mistrzostwa pojechało 30 zawodników z Golubia- Dobrzynia i pozostałych sekcji golubskiego klubu. Zawody odbyły się 28.01.2018 roku w Toruniu, łącznie w turnieju wzięło około 170 zawodników z 10 klubów. Organizatorem zawodów był Toruński Klub Karate Kyokushin. Był to kolejny bardzo dobry występ, nasi karatecy wywalczyli w większości kategorii czołowe miejsca zarówno w formach KATA jak też walkach- KUMITE.

 

WYNIKI KATA:

W kategorii dziewcząt 13-14 lat 

Julia Śmigielska – I miejsce ( sekcja Zieleń)

Julia Sułecka – III miejsce ( sekcja Zieleń)

 

W kategorii chłopców 11-12 lat

Damian Marcinkowski II miejsce

 

W kategorii Open

Artur Mazanowski – II miejsce

 

W kategorii chłopców 13-14 lat

Krzysztof Pyszko –III miejsce (sekcja Zieleń)

 

W kategorii dziewcząt 11-12 lat

Julia Szyjkowska – IV miejsce

 

WYNIKI KUMITE:

 

W kategorii dziewcząt 9-10 lat  +33 kg

Jagoda Wesołowska – II miejsce – ( Kowalewo Pomorskie)

 

W kategorii chłopców 9-10 lat – 40kg

Jakub Garkowski – I miejsce

Kacper Piasecki – III miejsce

Burczyński Wiktor – IV miejsce (Dębowa Łąka)

 

W kategorii chłopców 9-10 lat +40kg

Wiktor Rózycki – II miejsce

 

W kategorii chłopców 9-10 lat -30kg

Aleksander Sobkiewicz- IV miejsce

 

W kategorii chłopców 9-10 lat -35kg

Szymański Jakub – IV miejsce (Zieleń)

 

 

W kategorii dziewcząt 11-12 lat -37 kg

Julia Szyjkowska- I miejsce

 

W kategorii dziewcząt 11-12 lat +40 kg

Stachulak Oliwia- I miejsce  ( sekcja Dębowa Łąka)

 

W kategorii dziewcząt 11-12 lat -40 kg

Maria Kucharska – III miejsce

 

 

W kategorii chłopców 11-12 lat +45kg

Kacper Florkiewicz- II miejsce ( Kowalewo Pomorskie)

 

W kategorii chłopców 11-12 lat +40kg

Damian Marcinkowski- III miejsce

 

W kategorii chłopców 11-12 lat -37kg

Paweł Bliźniak – IV miejsce  ( sekcja Dębowa Łąka)

 

W kategorii dziewcząt 13-14 lat – 50 kg

Julia Śmigielska- I miejsce ( sekcja Zieleń)

 

W kategorii dziewcząt 13-14 lat +50 kg

Julia Sułecka – II miejsce (sekcja Zieleń)

 

W kategorii chłopców 13-14 lat -45kg

Krzysztof Pyszko II miejsce ( Sekcja Zieleń)

 

W kategorii dziewcząt 15-16 lat +55kg

Magdalena Przyziółkowska- II miejsce  ( sekcja Dębowa Łąka)

 

W kategorii chłopców 15-16 lat -55kg

Oskar Czarnecki- II miejsce  ( sekcja Dębowa Łąka)

 

W kategorii junior 17-18 lat +70kg

Artur Mazanowski – I miejsce

 

W kategorii mężczyzn +80kg

Tomasz Moskal – III miejsce

 

 

Ponadto w zawodach wystartowali:

Jakub Jastrzębski, Vanessa Dąbrowska, Amelia Wesołowska, Jan Jastrzębski, Marcel Zarembski, Damian Michalewicz, Hubert Pawlik, Natalia Dąbrowska, Kacper Szyjkowski,  Igor Sylwester.

Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, stoczyli zacięte walki w swoich kategoriach. 

Ponadto klub w zawodach jako sędziowie reprezentowali sensei Janusz Drywa (3dan), Anita Matura i Agnieszka Jarosz. Kierownikiem drużyny był Tomasz Semeniuk (1dan).

Warto podkreślić, że Golubsko- Dobrzyński Klub Karate Kyokushin zwyciężył klasyfikację drużynową w KUMITE pokonując Toruń i Bydgoszcz, natomiast w formach KATA zajął II miejsce przed Solcem Kujawskim.

 

      Gorące podziękowania dla zawodników za udział i postawę w zawodach oraz dla rodziców J i wielu innych sympatyków naszego klubu za pomoc J

  • autor: Klub Karate Kyokushin Golub-Dobrzyń, data: 2018-02-06
  • data: 2018-02-06

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-