-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI 2018
-
- 21.04.2019 - Anzelma, Bartosza, Feliksa
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI / AKTUALNOŚCI 2018 /

SPOTKANIE Z RADĄ MIASTA W SPRAWIE PROMOCJI

We wtorek 30 stycznia 2018 r. na zaproszenie Burmistrza Golubia-Dobrzynia Mariusza Piątkowskiego odbyło się spotkanie z Radnymi Rady Miasta, dotyczące uroczystości i wydarzeń zaplanowanych na 2018 rok, a także promocji Golubia-Dobrzynia.

Spotkanie to było m.in. odpowiedzią na interpelacje, które podczas ostatniej Sesji Rady Miasta złożyła Radna p. Dominika Piotrowska. Mimo  nieobecności Radnej na spotkaniu odpowiedzi na Jej uwagi zgłoszone na Sesji Burmistrz przekazał członkom Rady, którzy przyjęli jego zaproszenie na wtorkowe posiedzenie.

Burmistrz przedstawił obecnym m. in. plany obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości i 450. Urodzin Anny Wazówny oraz założenia dotyczące wydatkowania środków uchwalonych przez Radę, przeznaczonych na promocję. 

W czasie spotkania Burmistrz podkreślał, iż kwota uchwalona w tegorocznym budżecie jest nadal niewystarczająca, aby móc z odpowiednią rangą przygotować obchody tak ważnych świąt i rocznic, jakie będziemy celebrować w tym roku.

Radni przedstawili także własne pomysły na promocję Miasta, które mogłyby uzupełnić ofertę przygotowaną przez Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia.  

 

  • data: 2018-02-01

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-