-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb WYDARZENIA KULTURALNE I SPORTOWE
-
- 18.08.2019 - Heleny, Bronisława, Ilony
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- WYDARZENIA KULTURALNE I SPORTOWE /

ZAPRASZAMY NA GITAROWĄ UCZTĘ W GOLUBIU-DOBRZYNIU

Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski oraz Dyrektor Artystyczny wydarzenia Paweł Dąbrowski zapraszają do udziału w IV Festiwalu Gitarowym. Gitarowe dźwięki rozbrzmiewać będą w Golubiu-Dobrzyniu w dniach  18-19 maja 2019 r.

W sobotę 18 maja na Zamku Golubskim odbędzie się konkurs, w którym wystąpią dzieci i młodzież.

Pierwszy dzień Festiwalu zakończy recital duetu Woch&Guzik Duo. Zespół kameralny ma za sobą multum występów przed publicznością międzynarodową. W 2014 roku Adam Woch i Robert Guzik odbyli trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych, która zakończyła się finałowym koncertem w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall. Muzyków będzie można usłyszeć w komnatach Zamku Golubskiego o godz. 17:00 – wstęp bezpłatny.

Na niedzielę 19 maja organizator przygotował nie lada gratkę dla miłośników klasycznych gitarowych brzmień. W golubsko-dobrzyńskim DOMU KULTURY wystąpi znany z muzycznego programu telewizyjnego wirtuoz gitary Piotr Restecki.

Restek grywa na scenach polskich i międzynarodowych m.in. z takimi artystami, jak Tommy Emmanuel, Preston Reed czy Jon Gomm, prowadzi warsztaty fingerstyle, nagrywa dla radia i telewizji. Jego muzyka oscyluje między bluesem, funkiem, jazzem, rockiem i folkiem, a jego styl wyróżnia śpiewna melodyka, bogata harmonia, przestrzenny dźwięk, ciekawa rytmika, a przede wszystkim kompozycja utworów, w której muzyk buduje napięcie i wciąga słuchacza.

Koncertu Restka będzie można wysłuchać W DOMU KULTURY w Golubiu-Dobrzyniu. Start – godz. 17:00, wstęp bezpłatny.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Miasta Golubia-Dobrzynia w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

ZAPRASZAMY

  • data: 2019-05-13

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-