-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb WYDARZENIA KULTURALNE I SPORTOWE
-
- 23.05.2019 - Emilii, Iwony, Leontyny
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- WYDARZENIA KULTURALNE I SPORTOWE /

MIEJSKI FESTIWAL PIŁKI NOŻNEJ

Szanowni Państwo

Zapraszamy na Miejski Festiwal Piłki Nożnej! W niedzielę 24 czerwca, w dzień mudnialowego meczu POLSKA-KOLUMBIA na płycie głównej Stadionu im. Kazimierza Goszkowskiego odbędą się mecze towarzyskie i ligowy mecz Juniorów Starszych MKS Drwęca.

Zapraszamy do kibicowania, a zapalonych miłośników piłki nożnej do udziału w drużynie „Reszty Świata”, która rozegra spotkanie z drużyną MKS Drwęca Golub-Dobrzyń.

Każdy Mieszkaniec będzie mógł wziąć udział w meczu, po wcześniejszym zgłoszeniu się do namiotu organizatora. Dla wszystkich zawodników przygotowaliśmy nagrody – niespodzianki.

Przed meczem towarzyskim zostanie odsłonięta tablica Stadionu im. Kazimierza Goszkowskiego. O godz. 15:00 na murawie zagrają nasi Oldboye. Golubsko-Dobrzyńska drużyna podejmie team Oldboyów Lecha Rypin.

W przerwach meczów piłkarskie konkurencje dla najmłodszych – strzały na bramkę, konkurencje sprawnościowe, minikonkursy itp.

Gośćmi Festiwalu będą wybitni sportowcy:  Reprezentanci Kadry Narodowej Łukasz Beyger, Bartosz Boniecki i Gabor Grabowski oraz Reprezentant Kadry Wojewódzkiej Wiktor Pokorowski. Wychowankowie naszych Klubów wezmą udział w drużynie „Reszty Świata” i udzielą  piłkarskich porad najmłodszym uczestnikom wydarzenia.

Na zakończenie piłkarskich rozgrywek, wśród uczestników i kibiców rozlosujemy atrakcyjne nagrody, m.in. oficjalną piłkę Mistrzostw Świata w Rosji z autografem Ambasadora Kolumbii.

W ramach Miejskiego Festiwalu Piłki Nożnej zorganizowaliśmy dla Państwa golubsko-dobrzyńską strefę kibica. Wspólne oglądanie meczu POLSKA-KOLUMBIA o godz. 20:00 w hali widowiskowo-sportowej OSiR (ul. Sosnowa 2A).

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Golub-Dobrzyń, Miejski Klub Sportowy Drwęca, Klub Sportowy Piłkarz oraz OSiR.

 

ZAPRASZAMY

  • data: 2018-06-14

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-