-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb Na miłosnej mapie świata...
-
- 05.08.2020 - Marii, Stanisławy, Oswalda
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- Na miłosnej mapie świata... /
  • -
  • -
  • -
  • -

Na miłosnej mapie świata ...

Przepięknie położony na wzgórzu zamek w Golubiu-Dobrzyniu majestatycznie góruje nad miastem. Nie wygląda jak typowe warownie krzyżackie, ale jak subtelna letnia rezydencja. U jego stóp malownicze miasteczko otoczone średniowiecznymi murami, z wąskimi uliczkami prowadzącymi do niesamowicie romantycznej Starówki tonącej w pelargoniach z wszechobecnym szmerem wody unoszącym się z klasycznej fontanny. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalny klimat porównywalny z miastami w południowej Hiszpanii.

To, że Golub-Dobrzyń jest miejscowością wyjątkową wiedzieliśmy już dawno. Teraz mamy na to potwierdzenie. Potwierdzenie znajduje się w dodatku do gazety Pani Domu (Horoskopy i wróżby miłosne Nr 2/2008).
„ Do miłości nikogo nie zmusisz. Możesz jednak pomóc przeznaczeniu. Wystarczy, że skorzystasz z magii miejsc, w których miłość zyskuje wielką moc.”
„…. Zamiast się zamartwiać, zacznij dbać o swoje sprawy, wspomagając się białą magią. Jednym ze skutecznych sposobów jest skorzystanie z siły magicznych miejsc. W Polsce i na świecie jest ich wiele. Każde emanuje niezwykłą energią. …”
Do tych magicznych miejsc zaliczany jest również Golub-Dobrzyń, z którym na miłosnej mapie świata znajdują się Kraków, Kazimierz Dolny, Hel, Krynica Górska, Cypr – Skała Afrodyty, Hiszpania- Montblanc, Włochy- Capri, Werona, Meksyk – Zacatecas, –USA – Niagara.
Golub-Dobrzyń, Zamek, Starówka
„Wtajemniczeni wiedzą, że miejsce to emanuje wielką mocą wzmagania ludzkich emocji, dlatego tak sprzyja zakochanym. Szczególnie dużą magiczną siłę ma nisza w sypialni królewny Anny Wazówny, wieloletniej właścicielki zamku. Jeśli wejdziecie tam z silnym pragnieniem zaznania wielkiej miłości, spełni się ono na pewno. A pary, które właśnie w Golubiu-Dobrzniu przysięgną sobie miłość i wierność, mają wielkie szanse pozostania na zawsze razem.”
Zatem zapraszamy do Golubia-Dobrzynia wszystkich, którzy liczą na wielką miłość. 
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-