-
strona główna  struktura serwisu  kontakt   wersja polska-english version-BIP-
- herb
-
- 10.08.2020 - Bogdana, Borysa, Filomeny
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- Zobacz informacje z poprzedniej strony Miasta Golubia-Dobrzynia /

Dofinansowane kursy językowe metodą SITA

DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKOWE W GOLUBIU-DOBRZYNIU

Gmina Bliżej Europy

Od końca marca 100 mieszkańców naszego Miasta będzie mogło skorzystać z dofinansowanych kursów językowych prowadzonych Metodą SITA w ramach akcji „Gmina bliżej Europy”.

Ośrodek Językowy SITA, 3WAY Dynamiczne Centrum Językowe i Akademia Nauki wspólnie ze sponsorami zorganizowali akcję “Gmina bliżej Europy”. Dzięki niej będzie można poznać lub udoskonalić znajomość takich języków jak : angielski, niemiecki, włoski, francuski i hiszpański, nowoczesnym i szybkim sposobem SITA. Akcją objętych zostało 60 gmin i miast w 5 województwach w Polsce.
Kurs prowadzony w kameralnych grupach, przez doświadczonych lektorów i metodyków pozwoli naszym Mieszkańcom w krótkim czasie znacznie zwiększyć kompetencje językowe, a jeśli będzie to nowy język już po 3 miesiącach nauki poradzą oni sobie w wielu sytuacjach życia codziennego. Będą potrafili intuicyjnie tworzyć zdania, bez tak typowej dla kursów tradycyjnych „blokady językowej”.

Dla wszystkich
Propozycja ta skierowana jest zarówno do osób dorosłych jak i młodzieży od 15 roku życia. Aby wziąć udział w kursie nie potrzebne są żadne wymagania dotyczące umów o pracę. Są to kursy dla każdego. W gminie utworzone zostaną małe 8-10 osobowe grupy, które uczyć sie będą języka metodą SITA. Każdy uczestnik kursu płaci za szkolenie 350 złotych, czyli zaledwie 40 procent wartości. Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA porównywalny jest z siedmiomiesięcznym kursem metodą klasyczną. W tej kwocie uczestnik otrzymuje 6 płyt CD
i podręcznik o wartości 199zł.

Metoda SITA
Sita w procesie nauczania bazuje na wykorzystaniu stanu głębokiego relaksu. Jest to obecnie najnowocześniejszy, najszybszy i najbardziej skuteczny system językowy w Polsce. Wielokrotnie doceniany przez świat nauki, może się poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. pierwszym miejscem jako „NAJLEPSZY PRODUKT JĘZYKOWY” przyznany na IV Ogólnopolskich Targach Językowych zorganizowanych na Uniwersytecie Warszawskim, a także „EUROPEJSKIM CERTYFIKATEM JAKOŚCI”.
Nauka metodą relaksacyjną w znacznym stopniu podnosi efektywność przyswajania języka obcego w porównaniu z nauką realizowaną metodami tradycyjnymi. Cechuje ją wysoka skuteczność zapamiętywania nowych informacji w krótkim czasie oraz wielokrotnie wyższa trwałość przyswojonej wiedzy. Główny nacisk położony jest na umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku obcym.

Jak się zgłosić?
Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest przysłanie formularza zgłoszeniowego do Ośrodka Językowego SITA na adres : ul. Chełmińska 7, 87-100 Toruń, faksem 056 664 11 15 lub drogą mailową: gbe@blizejeuropy.pl. Formularze dostępne są na stronie www.blizejeuropy.pl
Zgłoszenia należy przesłać do 16 marca.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
  • autor: M.M.

« wstecz

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Miasto Golub-Dobrzyń Konsultacje SpołeczneBudżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.25
-