Treść strony

Zapraszamy 20 czerwca 2026 r. na piknik z Drwęcą - gramy dla Laury Tretyn!

Piknik z Drwęcą - gramy dla Laury Tretyn!
Już 20 czerwca zapraszamy wszystkich mieszkańców, kibiców i przyjaciół MKS Drwęca Golub-Dobrzyń na wyjątkowy piknik pełen atrakcji, sportowych emocji i wspólnego pomagania!
Stadion OSiR w Golubiu-Dobrzyniu.
Start: 11:30
W programie m.in.:
„Bieg po zdrowie” z Run Team Drwęca
Mecz Oldbojów Drwęcy z Przyjaciółmi Drwęcy
Występy artystyczne i pokazy
Konkursy z nagrodami
Charytatywne licytacje dla Laury Tretyn
Przejażdżki konne
Dmuchańce i trampoliny dla dzieci
Strefa gastronomiczna - food trucki i grill
O godzinie 15:00 zapraszamy na ostatni w sezonie mecz klasy okręgowej Drwęca Golub-Dobrzyń - Legia Chełmża
To będzie dzień pełen dobrej zabawy. Razem pokażmy siłę naszej społeczności i wesprzyjmy Laurę!
Udostępnij wydarzenie i zaproś rodzinę oraz znajomych!
Wydarzenie dofinansowane z budżetu Miasta Golubia-Dobrzynia i Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu.
  • plakat piknik z Drwęca