Treść strony

Już niedługo mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego placu zabaw!

Już niedługo mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego placu zabaw! 
Informacja!
Od poniedziałku(11 maja) plac zabaw na Jordankach będzie czasowo nieczynny.
W związku z rozpoczęciem prac rozbiórkowych oraz przygotowawczych w ramach zadania pn. „Modernizacja placu zabaw na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu” prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz niekorzystanie z terenu objętego pracami. Za wszelkie chwilowe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Zadanie jest dofinansowane przez Unię Europejską z Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027.
Wartość całego zadania: 271 998,98 zł Dofinansowanie: 75%
Kwota dofinansowania: 203 996,23 zł
Środki na realizację operacji pozyskano za pośrednictwem „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy” w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027.
  • informacja o remoncie placu zabaw