-
strona g��wna  struktura serwisu  kontakt    poleďż˝ znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb AKTUALNOŚCI
-
- 26.06.2019 - Jana, Pawła, Dawida
 
-
-
-
-
-
-
-

Banery

----MIEJSKA EKO-EDUKACJA
-
- AKTUALNOŚCI /
UCHWYĆ MOC EFEKTÓW
2012.03.15
UCHWYĆ MOC EFEKTÓW
29 lutego 2012 r. rozpoczął się konkurs internetowy „Uchwyć Moc Efektów” na film o projekcie zrealizowanym przy wsparciu z Programu Infrastruktura i Środowisko. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 16-25 lat, które mają zmysł reżyserski i chciałyby pochwalić się projektem zrealizowanym w swojej okolicy w ramach Programu.

Krótki film należy nagrać telefonem komórkowym, kamerą lub aparatem fotograficznym, a następnie zamieścić na stronie konkursowej do 20 marca 2012 roku.
PORTAL WWW.ŻŁOBKI.MPIPS.GOV.PL
2012.03.15
PORTAL WWW.ŻŁOBKI.MPIPS.GOV.PL
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej udostepniło stronę skierowaną do rodziców małych dzieci, którzy chcieliby skorzystać z usług żłobków i klubów dziecięcych, do gmin, które prowadzą żłobki lub kluby dziecięce lub też chciałyby je utworzyć, a także do podmiotów, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą w ww. formach (przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe). Ponadto na stronie znajdują sie informacje skierowane do osób, które chciałyby zawodowo zająć się opieką nad małymi dziećmi, tzn. zostać nianią, opiekunem dziennym lub opiekunem w żłobku.

strona najduje sie pod adresem:

www.zlobki.mpips.gov.pl
ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET
2012.03.08
ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET
Z okazji Dnia Kobiet
Życzę Wszystkim Paniom
Dużo sukcesów, miłości i szczęścia.

Aby Wasza codzienna praca była dostrzegana,
A Wasz niepowtarzalny kobiecy uśmiech otaczał nas-mężczyzn nie tylko w tym szczególnym Dniu, ale całym rokiem.

Burmistrz Golubia-Dobrzynia
Roman Tasarz
STRAŻ MIEJSKA PRZYPOMINA
2012.03.07
STRAŻ MIEJSKA PRZYPOMINA
Straż Miejska przypomina właścicielom zwierząt domowych (w szczególności właścicielom psów), iż jednym z obowiązków wynikających z Uchwały Nr XXI/100/2008 Rady Miasta Golubia- Dobrzynia z dnia 27 lutego 2008 r. w sprawie przyjęcia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Golubia- Dobrzynia, jest obowiązek sprzątania zanieczyszczeń spowodowanych przez zwierzęta.
ZAGŁOSUJ NA KLUB SPORTOWY PIŁKARZ
2012.03.05
ZAGŁOSUJ NA KLUB SPORTOWY PIŁKARZ
Szanowni Państwo!

NiVea uruchomiła kolejny konkurs tym razem skierowany do szkół i klubów piłkarskich trenujących piłkę nożną.
Do akcji z terenu Naszego Miasta przystąpił Klub Sportowy PIŁKARZ.

Uczestnicy tego programu - kluby piłkarskie, szkoły z klasami sportowymi oraz stowarzyszenia rywalizują ze sobą poprzez ilość zebranych głosów wśród internautów. Liczymy na każdy głos, który pomoże klubowi znaleźć się wśród 100 najlepszych, dla których przewidziane są nagrody m. in. współpraca z akademią piłkarską Ajaxu Amsterdam. To nic nie kosztuje, a dzieciakom może sprawić wielką radość.

Wystarczy skopiować poniższy link do przegladarki:
www.szkolkinivea.pl/nursery/932.html
TRWAJĄ PRACE NAD STUDIUM TECHNICZNO – EKONOMICZNO - ŚRODOWISKOWYM NA BUDOWĘ OBWODNICY - ŚREDNICÓWKI W GOLUBIU-DOBRZYNIU
2012.03.02
TRWAJĄ PRACE NAD STUDIUM TECHNICZNO – EKONOMICZNO - ŚRODOWISKOWYM NA BUDOWĘ OBWODNICY - ŚREDNICÓWKI W GOLUBIU-DOBRZYNIU
W związku ze zleceniem opracowania Studium techniczno – ekonomiczno - środowiskowym na budowę „średnicówki” w Golubiu-Dobrzyniu (od drogi wojewódzkiej nr 534 do drogi wojewódzkiej nr 554) informujemy, że otrzymaliśmy od firmy DROMOST Sp. z o.o. z Poznania koncepcję przebiegu obwodnicy – średnicówki w trzech wariantach.
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ
2012.03.01
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ
.
PLANOWANE REMONTY DRÓG W GOLUBIU-DOBRZYNIU
2012.03.01
PLANOWANE REMONTY DRÓG W GOLUBIU-DOBRZYNIU
W dniu 01 marca 2012 roku w Urzędzie Miasta Golubia-Dobrzynia odbyło się spotkanie z Dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich Panem Sebastianem Borowiakiem w sprawie remontu i modernizacji dróg wojewódzkich w Mieście Golubiu-Dobrzyniu.

Na spotkaniu omawiane były terminy remontu ul. Katarzyńskiej oraz modernizacji ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. Charszewskiego do skrzyżowania ul. Sokołowskiej z Szosą Rypińską.
OSTRZEŻENIE KUJAWSKO-POMORSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W BYDGOSZCZY
2012.03.01
OSTRZEŻENIE KUJAWSKO-POMORSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W BYDGOSZCZY
Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów alarmowych

Stopień zagrożenia: 3

Ważność: od godz. 9.00 dnia 01.03.2012 r. do godz. 10.00 dnia 02.03.2012 r.

Obszar: Drwęca (kujawsko-pomorskie)
TRIO KAMERALNE
2012.03.01
TRIO KAMERALNE
Ośrodek Chopinowski w Szafarni zaprasza w niedzielę (4 marca, godzina 17) na koncert "Trio Kameralne". Na atrakcyjny program koncertu składają się kompozycje przedstawicieli romantyzmu niemieckiego: Maxa Brucha i Johannesa Brahmsa oraz dwa słynne dzieła „klasyka wiedeńskiego”, W. A. Mozarta.
JAK ZDOBYĆ, UTRZYMAĆ BĄDŹ PORZUCIĆ?
2012.03.01
Sztuka w komiczny sposób traktuje stosunki damsko – męskie i składa się z trzech części. Każdej z nich przewodzi piękna, utalentowana muzycznie aktorka: Kasia Zielińska ( z „Barw szczęścia”)– ZDOBYĆ , Kasia Żak (ur. w Toruniu, żona Cezarego, też aktora) - UTRZYMAĆ, Olga Bończyk („Na dobre i na złe”)- PORZUCIĆ.
Zapraszamy na kolejny musical do Teatru Roma w Warszawie – spektakl „Zdobyć, zatrzymać, porzucić”. Wyjazd - 31 marca (sobota). Początek przedstawienia – godz. 17.00.
ZAPROSZENIE DO TEATRU HORZYCY
2012.02.29
W sobotę, 10 marca organizowany jest wyjazd na przedstawienie „Dziedzictwo Estery”, wystawiane przez Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu. To kolejna pozycja toruńskiego, proponowana publiczności w ramach cyklu „Żeńskie – męskie”. Akcja sztuki rozgrywa się w ciągu jednego dnia, podczas którego poznajemy historię życia głównej bohaterki. To dzień, w którym w domu Estery, po dwudziestu latach nieobecności i milczenia, pojawia się Lajos – jedyny mężczyzna, którego kochała.
WIZJA LOKALNA PLACU ZABAW OD NIVEA
2012.02.29
WIZJA LOKALNA PLACU ZABAW OD NIVEA
W dniu 29 lutego 2012 roku przedstawiciele firmy Inter – FLORA /wykonawca placu zabaw NIVEA/ przyjechali do Golubia-Dobrzynia w celu przeprowadzenia wizji lokalnej terenu pod plac zabaw, który Golub-Dobrzyń zdobył w konkursie „100 placów zabaw na sto lat NIVEA”. Wykonawca przedstawił wstępna koncepcję, która zostanie dostosowana do naszego terenu.
MECZ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
2012.02.27
Serdecznie zapraszamy kibiców na halę sportową Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Żeromskiego 11 we wtorek 06.marca 2012 roku o godz:17.00, gdzie „lokalni rywale”: TKKF "Sahara” i Samorządowcy rozegrają mecz.

Wydarzenie to można śmiało nazwać lokalnymi derbami albo nieoficjalnym mistrzostwem Golubia-Dobrzynia amatorów. Obie drużyny grały ze sobą wiele razy z różnym wynikiem.
IV TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DOROSŁYCH AMATORÓW
2012.02.27
IV TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DOROSŁYCH AMATORÓW
25 lutego 2012 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego przy ul. Żeromskiego 11 odbył się IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Dorosłych Amatorów. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9:00.

Poniżej znajdują się wyniki turnieju:
OFERTY PRACY
2012.02.22
OFERTY PRACY
Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu uprzejmie informuje, że posiada następujące oferty pracy:
20 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY IM. F.CHOPINA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
2012.02.20
20 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY IM. F.CHOPINA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w 20 Jubileuszowej edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego, który odbędzie się w dniach 11-13 maja 2012 w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni. To wyśmienita okazja aby zaprezentować swoje umiejętności przed wybitnym, międzynarodowym jury, poznać pianistów z innych krajów i powalczyć o atrakcyjne nagrody!
XX JUBILEUSZOWA OGÓLNOPOLSKA NOC SZACHOWA
2012.02.20
XX JUBILEUSZOWA OGÓLNOPOLSKA NOC SZACHOWA
Serdecznie zapraszamy na XX Ogólnopolska Noc Szachowa, która odbędzie się w Golubiu-Dobrzyniu 3.03/4.03.2012 r. pod patronatem burmistrza Golubia-Dobrzynia Romana Tasarza.

Cel turnieju jest popularyzacja szachów w województwie Kujawsko-Pomorskim oraz na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego.

Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 13 rund.
IV TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DOROSŁYCH AMATORÓW
2012.02.20
IV TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DOROSŁYCH AMATORÓW
Już w sobotę 25 lutego 2012 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego, odbędzie się kolejny bo już IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Dorosłych Amatorów. Do turnieju zgłosiło się wiele drużyn, docelowo jest ich aż 8, jak w roku ubiegłym.

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00, wtedy to pierwsze drużyny z Grupy A rozpoczną rywalizację.
CZWARTKOWY SEANS FILMOWY
2012.02.20
CZWARTKOWY SEANS FILMOWY
.
KONKURS FOTOGRAFICZNY DUŃSKIEJ PREZYDENCJI
2012.02.20
Duńska prezydencja w Unii Europejskiej ogłasza konkurs fotograficzny “EU Snapshots of Your Life”. Zadaniem uczestników jest pokazanie na zdjęciu, w jaki sposób działania UE wpływają na życie jej obywateli. Do konkursu można zgłosić dowolną liczbę fotografii. Specjalne jury oceniać je będzie w trzech kategoriach: zdjęcie o największych walorach artystycznych, zdjęcie najlepiej skomentowane oraz zdjęcie najbardziej zabawne. Swojego laureata wskażą też internauci w otwartym głosowaniu.
AMATORSKIE PREZENTACJE TANECZNE GOLUB-DOBRZYŃ 2012
2012.02.15
Dom Kultury w Golubiu – Dobrzyniu serdecznie zaprasza na Amatorskie Przeglądy Taneczne Golub-Dobrzyń 2012, które odbędą się 16.03.2012r. o godz.10.00 w sali widowiskowo-kinowej Domu Kultury przy ul. Hallera 13.

Celem prezentacji jest:
ODBIÓR TECHNICZNY CZĘŚCI ELEMENTÓW MODERNIZOWANEJ STACJI UZDATNIANIA WODY
2012.02.15
ODBIÓR TECHNICZNY CZĘŚCI ELEMENTÓW MODERNIZOWANEJ STACJI UZDATNIANIA WODY
W dniu 07.02.2012 Burmistrz Golubia-Dobrzynia Romana Tasarz brał udział w odbiorze technicznym części elementów modernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w ramach projektu dotyczącego uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia. Komisja odbierała filtry wraz z uzbrojeniem, zestaw pomp sieciowych oraz zbiornik wody czystej.
KONKURS DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓB NIEPELNOSPRAWNYCH
2012.02.15
Fundacja Wspólnota Gdańska wraz z partnerami, po raz szósty ogłasza ogólnopolski konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

W związku z nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej oraz Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie tematem tegorocznego konkursu pod hasłem "Sport" będzie szeroko rozumiana kultura fizyczna, współzawodnictwo, zasady fair play. Termin nadsyłania prac upływa 23.03.2012 r.
IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DOROSŁYCH AMATORÓW /niezrzeszonych w klubach/
2012.02.09
Już w sobotę 25.02.br w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu odbędzie się IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Dorosłych Amatorów /niezrzeszonych w klubach/.
Zapraszamy media i kibiców od godz:9.00.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Banery

Budżet ObywatelskiPOLICJA--ZAADOPTUJ PSA-tvgd-Stowarzyszenie Przyjazna BudaMapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 7.10
-