-
strona główna  struktura serwisu  kontakt    poleć znajomym wersja polska-english version-BIP-
- herb
-
- 30.03.2017 - Amelii, Anieli, Amadeusza
 
-
-
-
-
-
-
-
----www.kpfp.org.pl
-
- ZAADOPTUJ PSA /

POMÓŻ... ZAADOPTUJ PSA

W maju 2015 r. wszystkie pieski z przytuliska na terenie oczyszczalni ścieków w Golubiu-Dobrzyniu, w porozumieniu ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Buda" zostały przewiezione do ekoschroniska dla zwierząt "Zielone Pole" w Ostrowitem.

Wszystkie psy, którymi opiekuje się miasto i schronisko mogą zostać oddane do adopcji. Adopcja odbywa się w każdy piatek od godz. 8:00 do godz. 16:00 w schronisku w Ostrowitem. W tej sprawie należy kontaktować się z właścicielką schroniska "Zielone Pole" Ewą Czajkowską, pod nr tel. 500 167 864.

Bros 148/15
W typie amstaffa to ok. 7-letni pies jest wesoły, towarzyski i przyjazny wobec ludzi.
W relacjach z opiekunami jest uległa, łagodna, karna i bardzo socjalna.
Gdy tylko kogoś lepiej pozna, bardzo przyjemnie się z nią współpracuje, gdyż często szuka aprobaty ze strony przewodnika i pochwała jest dla niej najwyższą nagrodą.
Lubi się bawić (zabawki, aport), ładnie chodzi na smyczy.


Ciapek 098/15
Jest przecudnym psiakiem , ma 5 lat.
Jest oaza radości przyjaźni I wierności.Kocham kontakt z ludźmi
.Ładnie chodzę na smyczy . Mimo ze nikt mnie nie kocha ja kocham każdego małego I dużego . Pięknie bawię się z innymi zwierzakami.Obiecuję będę wiernym przyjacielem i oddanym towarzyszem jeśli tylko dasz mi szanse.

Owczasz nr ewid. 213/16 Trafił do nas jako wylękniony a dziś nie może wyrobić na zakręcie. Pies mega pozytywny, w tym psiaku coś niesamowitego, wyjątkowego i niepowtarzalnego ... czekamy aż w końcu ktoś to dostrzeże. Szukamy wyjątkowej rodziny, która sprawi, że Owczasz uwierzy, że warto było czekać. Owczasz przebywa w schronisku Zielone Pole.

Berlin nr ewid. 201/16 Berlin to bardzo przyjazny pies, lubi spacery , dogaduje się z innymi psiakami, Dobrze reaguje na człowieka, próbuje zwrócić na siebie uwagę wszystkich odwiedzających schronisko...jednak jak dotąd nieskutecznie. Liczymy że jego Człowiek odnajdzie go zanim Berlin straci nadzieję.

Walus nr ewid 162/15 Uwielbia szaleć na spacerach, mimo kilku nadprogramowych kilogramów dość szybko biegam. Jestem posłuszny, dlatego często biegam bez smyczy, wówczas bawię się i brykam .Lubie być blisko człowieka. Szukam domu, fajnej rodziny, z którą każdy dzień będzie dla mnie radością. Może twojej rodziny szukam? A może twoja rodzina szuka właśnie mnie? Obecnie przebywam w schronisku Zielone Pole.

Dyziek nr ewid. 139/15 Dyziek to pies który chodzi własnymi ścieżkami. Mimo życia za kratami nie stracił radości życia, uwielbia wychodzić na spacery, uwielbia się przytulać. Zależy mu na towarzystwie człowieka, chętnie zostałby czyimś kompanem do zabaw i spacerów. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka. Z pewnością wniesie w czyjeś życie dużo radości :) Dyziek jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego domu, który otoczy go miłością i należytą opieką, on z pewnością na to zasługuje.

Tigra nr ewid. 105/15 Tigra jest cudnym psiakiem, pełna energii, przemiła, wesoła, ufna, lubi inne psiaki, bardzo lubi przytulać się do ludzi. Uwielbia zabawy w wysokiej trawie wiosną i w śniegu na zimowym spacerze. Uwielbia wychodzić na spacery, Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Może ty dasz jej dom.

Jagoda nr ewid. 093/15. Jagoda dość szybko zaufała, nauczyła się chodzić na smyczy i odzyskała radość życia. To energia, rozdaje buziaki a zrobienie jej zdjęć to naprawdę wyczyn. Jadzia inne psy i suki toleruje. Jagoda przebywa w schronisku Zielone Pole – zadzwoń do nas lub napisz.

Rex nr ewid.091/15 Rex który kocha spacery, jest energiczny i zawsze uśmiechnięty. akceptuje inne psy, jest energiczny i wesoły Psiak cieszy się na każdy czekający go spacer. Podczas spacerów biega, skacze, przytula się. Rex będzie wiernym przyjacielem rodziny. Może właśnie Twojej?

Pinia nr ewid/.086/15 Sunia całe swoje życie spędziła w schronisku, mimo to nie opuścił ją optymizm i wiara w ludzi. Jest psem idealnym, uwielbia zabawy na świeżym powietrzu w towarzystwie swoich psich kolegów. Pinia jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. To psi ideał.

Kinia nr ewid. 088/15. Kinia to sunia która kocha wszystkich tak bardzo jak tylko da się bardzo kochać, Kinia jest cudowna, pozytywna, nie konfliktowa. Kinia potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem. Na jego widok z radością merda ogonem. Bardzo potrzebuje domu i odpowiedzialnego opiekuna. Najlepiej domu z ogrodem.

Kaja nr ewid 037/14. Kaja to kochany piesek, bardzo lubi ludzi, lubi z nimi przebywać, wtulać się, lubi być głaskana. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, lubi inne zwierzęta, cudowna sunia szuka swojego miejsca na ziemi. Jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana. Czeka na Ciebie.

Zelda nr ewid.035/14 Urocza sunia o fajnych charakterze. Wystarczy kilka chwil aby się w niej zakochać Zelda jest zdrowa , wysterylizowana i w pełni gotowa do adopcji!

Łatka nr ewid. 619/14 Łatka jest bardzo towarzyska. Uwielbia głaskanie i czochranie. Ładnie chodzi na smyczy i obwąchuje każdy napotkany po drodze słup,drzewo. Długi spacer jej nie straszny, a leśne zakątki nie mają przed nią tajemnic. Mimo tak cudownego charakteru przez tyle lat nikt nie dostrzegł jej za schroniskowymi kratami. Łatka bardzo nie lubi wracać do swojego boksu. Kocha spacery i towarzystwo człowieka. Nie pozwól, żeby spędziła kolejne lata za kratami boksu. Adoptując zyskasz wierną,kochającą przyjaciółkę wystarczy, że podarujesz jej dom pełen miłości.

Łatek nr ewid.620/14 Piesek bardzo pozytywny, łagodny w stosunku do ludzi. Bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, uwielbia spacery. Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto go pokocha i Łatek pozna czym jest prawdziwy dom. Łatek jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.

Polla nr ewid. 089/15 Sięgająca do połowy łydki rudowłosa dama to Polla. Sunia bardzo grzeczna w stosunku do ludzi,stosunek do dzieci nieznany toleruje inne zwierzęta, spokojna i zrównoważona, ale czasami szaleje wesoło i zachowuje się jak szczeniak. dobrze dogaduje się z koleżankami i kolegami z boksu. Jednak czasami na spacerach zdarza mu się zaczepiać mijane psiaki, dlatego w przypadku adopcji do domu, w którym już jest jakiś inny czworonóg, obowiązkowe będzie poznanie piesków przed adopcją Pinia największą przyjemność czerpie z obwąchiwania terenu oraz z biegania w towarzystwie człowieka.

Romko nr ewid 271/17. Romko to kolejna ofiara przeprowadzki .Nowy dom to nie miejsce dla starego psa. Pozostawiony sam sobie pod blokiem czekał aż ktoś po niego wróci, nie doczekał się , Doczekał się po tygodniu koczowania pod blokiem pracownika schroniska. Początkowo trudno było przyzwyczaić się do nowych nieznanych warunków, ale piesek szybko załapał nasz schroniskowy klimat i czuje się coraz lepiej. Piesek spokojny, ułożony, nie sprawiający problemów. Romko czeka na nowego właściciela.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ZAADOPTUJ PSA--respoti - przewodniktvgd-Mapa Golubia-Dobrzynia------
-
- Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. +48 (56) 683 54 10, fax +48 (56) 683 54 15,
© Copyright UM Golub-Dobrzyń
powered by netadmin 6.92
-